פעם ראשונה בים אחרי 20 שנה

פעם ראשונה בים אחרי 20 שנה

שירותי הנגשה בחופי אשדוד כבר ידועים לכלל מדינת ישראל ובזכות כך רבים מתושבי מדינת ישראל מגיעים לחופי אשדוד במטרה להכנס לים , דבר פשוט על פניו אולם לבעלי מוגבלויות מדובר ביום חג ולחלקם זאת הפעם הראשונה לאחר עשרות שנים שלא זכו להכנס לים . מצילי אשדוד נותנים יחס אישי ומסייעים להורדת האזרחים למים באמצעות כיסא גלגלים המותאם במיוחד לצורך כך ונמצאים במספר חופים באשדוד .

היום בבוקר הגיעה תמר רוזין תושבת באר שבע בת 85 ביחד עם משפחתה לחוף אורנים במטרה להכנס לים .
ההתרגשות היום הייתה גדולה מאוד, זאת הפעם הראשונה של תמר מזה 20 שהיא נכנסת לים .

המציל שרון בוני ואבי רימון אשר עושים זאת כבר כבשגרה התרגשו גם הם , תמיד משמח ומרגש לראות את ההתרגשות עם הכניסה לים וכך גם תמר התרגשה מאוד , בתחילה נתנו לה הסבר על החוף והים ולאט לאט התחלנו ביחד עם משפחתה להכניס אותה למים , היא התרגשה והופתענו שבני משפחתה ציינו שזאת הינה הפעם הראשונה מזה 20 שנה שהיא נכנסת לים .
לאחר הכניסה הראשונה והשהייה במים הוצאנו את שרה והיא שבה לחוף לשבת ולהנות , לאחר כשעה שוב ביקשה להכנס והמציל אבי רימון ניגש אליה ושוב שרה נכנסה לים .

_בוני

אנחנו תומכים ומסייעים , משוחחים איתם כי חלקם קצת חוששים .אט אט הם משתחררים ונהנים מהחוויה שלחלק נו נראת כפשוטה ביותר .מבחינתנו המצילים באשדוד מדובר בפעולה שוות ערך להצלת חיים רק מי שעושה זאת יכול להבין את הערך והמשמעות שאנו מצליחים לתת לחייהם.

אריה תורג'מן מנהל אגף בחופים בעיריית אשדוד : החוף הוא של כולם וזאת המטרה שלנו להנגיש לכולם את חופי אשדוד .
והשנה הגיעו לחופי אשדוד מעל 200 אנשים עם מוגבלויות בקבוצות מאורגנות ובודדים עם בני משפחתם.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*