פסטיבל "סיפורי מרק" באשדוד חוזר

פסטיבל "סיפורי מרק" באשדוד חוזר

לאחר הפסקה של שנה – שבוע המרק באשדוד חוזר לעיר ב20-26 בפברואר: 14 מסעדות באשדוד יוסיפו לתפריט שלהן מנת מרק מיוחדת למשך שבוע במחיר של 10 ₪ בלבד

מרק עדשים הודי, מרק שורפה בוכרי, מרק אונטריב מעושן, בורשט, מרק בוקרים ועוד אירוע פתיחת הפסטיבל יתקיים ב17 בפברואר, עם כל המסעדות והמרקים בפסטיבל  ובהשתתפות השפית והעיתונאית מאיה דרין עם שלל סיפורי מרק ואביהו מדינה עם שיריו המוכרים לאורך השנים

מרק הוא פתרון מושלם לחורף הקר. הוא מזין, מחמם, משביע ומצטלם טוב לאינסטגרם. החברה לתיירות אשדוד ממשיכה לתת למרק מקום של כבוד ולאחר הפסקה של שנה מקיימת בפעם הרביעית את "סיפורי מרק" – שבוע המרק באשדוד, בו 14 מסעדות בעיר יוסיפו לתפריט שלהן במשך שבוע מנת ספיישל של מרק שהשף או הבעלים אוהבים במיוחד. המרקים ימכרו במסעדות במהלך השבוע במחיר מיוחד של 10 ₪ בלבד.

בעיר אשדוד ימצאו המבקרים את המגוון הרחב ביותר של עמים ועדות. כתוצאה מכך, ב-שבוע המרק יככבו מרקים ממגוון רחב של עדות מוצא. בין המרקים יחכו מרק מינסטרונה איטלקי במסעדת לוצ'נה, מרק שורפה בוכרי ב"מפגש חברים", בורשט במטילדה או מרק עדשים הודי במסעדה נמסטה.

וכמובן שמרק טוב לא חייב להיות רק עדתי, וכך יהיה ניתן גם להזמין מרק אונטריב מעושן בסומקאיט, מרק בוקרים בבילי בוי, מרק דגים בפונצ', מרק עגבניות בברבריני ועוד.

ערב הפתיחה של הפסטיבל יתקיים ב17 בפברואר, בבית אריה קלנג בעיר.

בתפריט: דוכני מרק של כל המסעדות המשתתפות, שיגישו טעימות של מרקים מחממים ומנחמים, מעדות שונות ובשלל טעמים, ובהמשך השפית ועיתונאית הקולינריה מאיה דרין, בסיפורי מרק מחממים ומשעשעים שצברה לאורך השנים, ומופע של הזמר והפזמונאי אביהו מדינה עם מיטב שיריו המוכרים מקריירה שנפרשת על פני עשרות שנים.

המסעדות המשתתפות בפסטיבל:

לוצ'נה, אוטוקו, פיתה בסטה, ברבריני, רוסקו, קפה שרון, פונצ', מפגש חברים, פרדייז, סמוקאיט, מטלידה, נמסטה, בילי בוי ומירי קוקי.

המחיר הוא בכפוף לתנאי המסעדה המגישה

"סיפורי מרק" – שבוע המרק הישראלי במסעדות אשדוד, 20-26 בפברואר, במגוון מסעדות.

 ערב גאלה לפתיחה – 17 בפברואר בשעה 19:00, בבית אריה קלנג (יאיר 2).

מחיר לאדם: 110 ₪. מספר המקומות מוגבל.

להזמנת כרטיסים: https://visit.ashdod.muni.il/events/סיפורי-מרק-2/

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*