פיתוח חדש מאפשר לשלם בקליק בסלולרי לאלפי אנשים יחד

פיתוח חדש מאפשר לשלם בקליק בסלולרי לאלפי אנשים יחד

"הפץ כסף": פיתוח חדש של סלאריקס מאפשר לשלם בקליק בסלולרי לאלפי אנשים יחד וכמעט ללא עמלה

סלאריקס – החברה המובילה בישראל לתשלומים סלולאריים ומהמובילות העולמיות בפיתוח הארנק הסלולרי – השיקה שירות חדש, "הפץ כסף", שמאפשר למשתמש להעביר כסף באמצעות ארנק סלולרי של סלאריקס למספר אינסופי של משתמשים אחרים – בלא צורך בהעברה בנקאית או בכרטיס אשראי

השירות החדש מאפשר לבצע תשלום משכורות ושי לחג לעובדים; תשלומים לספקים; סגירת חובות; תשלום חשבונות מרוכז; פיצוי מחברות ביטוח, תשלום גמלאות וקצבאות של חברות ביטוח וקרנות פנסיה; תיקון טעויות של גופים קמעוניים והחזרת כסף לציבור; פיצוי קבוצתי וייצוגי לקבוצות צרכנים; חלוקת ירושות; מתנות לבני משפחה ועוד. הוא מתאים לחברות ולעסקים בינוניים, לקבלנים, לאגודות שיתופיות, לאפוטרופוסים שאחראים על כספים ולאנשים פרטיים שצריכים מסיבה כלשהי לשלם כסף למספר גדול של אנשים בבת אחת.

סלאריקס גובה ממי שמחלק כספים ב"הפץ כסף" עמלה בסכום כולל של שקל אחד לכל היותר על כל חלוקת הכספים, בכל מספר נמענים שהוא. מדובר בסכום זעום לעומת העמלות שגובים הבנקים על העברות בנקאיות, שמגיעות למספר שקלים על כל העברה בודדת, שעשוי להצטבר למאות שקלים במקרה של העברה למספר נמענים גדול, ועמלה של עשרות שקלים על תשלום מרוכז של שכר, קצבאות ותשלומי ספקים.

"סלאריקס ממשיכה לחדש ולעדכן את הארנק הסלולרי", אומר יזם ומנכ"ל סלאריקס, שלמה זיטמן, "'הפץ כסף' היא פעולה משלימה ל'סלאריקס קבוצתי' – שירות קיים של סלאריקס שמאפשר לכל בעל טלפון סלולרי לאסוף כסף מקבוצות אנשים. 'הפץ כסף' מאפשר לכל בעל חשבון סלולרי לשלם שכר, תשלומים לספקים ותשלומים קבוצתיים למספר אינסופי של אנשים – אלא אם כן הוא רוצה לשלם לבנקים עמלות של עשרות ומאות שקלים".

השימוש ב"הפץ כסף" ידידותי ופשוט ביותר: בעל החשבון נכנס לחשבון שלו, מזין סכום כסף כולל שאותו הוא מעוניין להפיץ, ולאחר מכן מזין טבלה שבה רשומים מספרי הטלפון של הנמענים וסכום הכסף שכל אחד מהם אמור לקבל, ולוחץ "הפץ".

"שירות 'הפץ כסף' מייתר את מספרי חשבון הבנק ומאפשר להעביר כסף באמצעות פרט המידע שממילא קיים וזמין לכולם – מספר הטלפון של המוטב", אומר מייק איפלה, מנהל המכירות של סלאריקס, "למעשה, הוא מאפשר להעביר כסף לאדם שכלל אין לו חשבון בנק".

אודות סלאריקס

חברת סלאריקס הוקמה ב-2009 על ידי שלמה זיטמן, יזם סדרתי שהקים בעבר את חברת החנייה הסלולארית העולמית "פנגו". שירות החברה מאפשר לשלם בקלות על חשבונות, לערוך קניות ולהעביר כסף לכל מי שבידו טלפון סלולרי, בלא צורך בכרטיס אשראי. ההתקשרות מבוצעת תחת מנגנון SSL שמונע חשיפה של המידע והנתונים ומאובטחת בהתאם ההגדרות המחמירות של תקן PCI DSS.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*