פיג'מות לנשים

פיג'מות לנשים

גם בעולם הביגוד הביתי וביגוד השינה ניתן למצוא פער גדול בין גברים לנשים, כאשר הוא שם את פעמיו למיטה לשנת הלילה בתחתונים ובגופייה, והיא שולפת מן המדף הייעודי לכך בארון סטים של פיג'מות, ובחורת בין אוברול פליז מחמם לפיג'מת דיסני מדליקה, בהתאם למצב הרוח.

נשים חובבות בגדים, ללא אפליה בין יום ללילה, ואחת המתנות הפופולריות בין חברות היא מארז פיג'מה חדשה ומפנקת, בהתאמה לכל עונות השנה.

אז למה פיג'מה?

לפני הכל כי זה נוח. פיג'מות מתוכננות ומיוצרות תוך דגש על נינוחות הגוף. המידה תמיד תהיה מעט גדולה יותר ממידת הגוף, הבד רך ומלטף, הגומי במכנסיים מספק בדיוק את רמת הלחץ הנדרשת כדי להותיר אותם על המותניים, ולשמור על התחושה הרפויה ללא לחץ מיותר. למעשה, לו יכולנו, היינו הולכים עם פיג'מה לכל מקום. ולראייה: אם במקום עבודה מסוים הוכרז על יום פיג'מות, כאקט למראה בלתי אמצעי ולגיבוש העובדים, תבדקו מי עומד מאחוריו. למעשה, אין צורך לבדוק – זאת הייתה אישה.

פיג'מות חורף לנשים

פיג'מות לנשים בחורף, מלבד היותן נוחות ומפנקות, הן פתרון לחימום נעים של הגוף. ניתן למצוא פיג'מות לנשים לחורף מפליז, מפלנל ומכותנה בצפיפות גבוהה, פיג'מות תרמיות מעולות, ולמעשה מדובר בפתרון נוח שמאפשר ללבוש את שמיכת הסלון ולהישאר בתנועה בבית. לצד פיג'מות החורף נמצא גם המוצר המשלים: חלוק פלנל עוטף, אותו ניתן ללבוש מעל הפיג'מה, ובעבור הסובלות מקור תמידי (שזה מרבית הנשים) מהווה פתרון של ממש.

לצד החמימות, הנוחות המלטפת, בפיג'מות החורף ישנו פשוט משהו ביתי ונינוח.

פיג'מות קיץ לנשים

פיג'מות הקיץ הן קלילות יותר, מאווררות, מגיעות במגוון אורכים ומספקים את אותה הנוחות, אך מבדים קלים ומלטפים יותר וכמובן פחות חמים. ניתן למצוא פיג'מות קיץ מסאטן הגולשות בנעימות על הגוף, או מבדים קלילים ונעימים אחרים. פיג'מות הקיץ מגיעות בחליפות המשלבות מכנסיים קצרים וגופיה, מכנסי חצי, חולצות, או בייבי דול מחמיא.

פיג'מות לנשים כמתנה

רכישת פרטי לבוש לנשים לרוב יצריך היכרות ואינטימיות, אולם דווקא פיג'מות לנשים נחשבות כמתנה מועדפת ומפנקת במגוון מסגרות ומערכות יחסים.

פיג'מה מעוצבת וממותגת ניתנת כמתנת יום הולדת, מתנה ליולדת, שי להחלמה מהירה ובשלל סיטואציות נוספות.

עידוד לבידוד? פיג'מות לנשים במקום מארזי מתוקים

בשנתיים האחרונות רווח בישראל ההרגל היפה של שליחת מארזי עידוד למבודדים. ההרגל בא להחליף את מנחת ביקור חולים- שאינה מתאפשרת בימות קורונה וסכנת ההידבקות, וחולים ומבודדים זוכים למגוון מארזי שוקולד, מאפים ומתוקים אחרים. בין אם החולה המבודדת שומרת על משקלה ונחרדת מערימות הפיתויים המונחים לפתחה (תרתי משמע), ובין אם המטרה היא להעניק תשומת לב ופינוק באופן מעט יותר מקורי ושימושי גם יחד, שליחת מארז פיג'מה אופנתית ומפנקת, בשילוב נעלי בית נוחות, עשוי לתת מענה מדויק ונכון לצרכים ולהעדפות של החולה/ המבודדת.

גם ברמת העלות, מדובר במתנה נוחה לכל כיס ולא יקרה, ובמקרים רבים עלותה נמוכה בהרבה מעלויות מארזי המתוקים שלעתים מופקעים.

בין אם מדובר במתנה ובין אם ברכישה לשימוש אישי, עולם הפיג'מות לנשים מציע מגוון דגמים, סגנונות ומארזים, שמחזירים כל אישה אל הילדות ואל הבית, המקומות הנוחים והאהובים.

 

קרדיט: pixabay

 

 

 

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*