פיגוע פייסבוק

pol

pol

תשאלו את משה בן זקן, הבטחת הליכוד ונציג אשדוד בדור החדש של הליכודניקים שלפני כמה חודשים היה על גג העולם מה יכול לעשות פוסט אחד לקריירה פוליטית. בן זקן ממארגני הליכודיאדה באילת שהרימה את מניותיו בליכוד עד כדי מינוי יוקרתי כיועץ אישי של שר הביטחון בוגי יעלון הפך היום למוקד הסערה בעקבות פוסט שכתב בתמימות (עפ״י הודאתו של בן זקן) בערב יום הזיכרון.

בערב יום הזיכרון האחרון פרסם בן זקן פוסט מפורט בדף הפייסבוק הפרטי שלו בו סיפר על כאבו האישי ועל מותו של חברו הטוב, שמעון דהן ז"ל, שנהרג במלחמת לבנון השנייה. אם היה מפסיק כאן לא היה בן זקן נכנס לסערה, אך בן זקן כתב מילים מיותרות על גיבור ישראל רס"ן רועי קליין ז"ל, בטענה ששיקולו המוטעה של קליין ז״ל הוביל למותו של חברו, שמעון דהן ז״ל.

הרשת געשה והבוס בוגי הוציא פוסט מכחיש משלו, פוסט המתנער ומתכחש לדבריו של בן זקן תוך איזכורו כאחד העובדים בלשכה. כך כתב יעלון:

בעקבות פוסט אישי, פוגעני ומיותר שפרסם בשבוע שעבר אחד העובדים בלשכתי. בשיחה הבהרתי להם כי אני מתנצל על הפרסום ומתנער לחלוטין מהדברים, שלא נכתבו על דעתי ואינם משקפים את עמדת מערכת הביטחון וצה"ל, כמו גם את עמדתי ואת הוקרתי לרועי ולמורשת הגבורה שהותיר אחריו. הערתי על כך לעובד, שהסיר את הפוסט עוד באותו הערב.

משה בן זקן קיבל שיעור כואב בחופש הביטוי והוציא התנצלות גורפת שלא משתמעת לשתי פנים. אין כרגע דיווחים על המשך עתידו של בן זקן בלשכת השר אך בן זקן בהחלט יכול להצטער על שרבוב שמו של גיבור ישראל, מה שמתברר עדיין כטאבו שלא נוגעים בו.

צילום מדף הפייסבוק

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*