ערב הוקרה למתנדבי סיירות ההורים וסיירת "סבא-בא"

ערב הוקרה למתנדבי סיירות ההורים וסיירת "סבא-בא"

במסורת שנתית התקיים ערב ההוקרה שמקיימת הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות-אשדוד ו"עיר ללא אלימות" למתנדבי הרשות בדגש על . האירוע התקיים בחודש דצמבר שהוגדר כחודש הבינלאומי למאבק בסמים ובאלכוהול.

"ערב זה הינו הבמה לנו כרשות להודות לכם המתנדבים אשר עושים לילות כימים במהלך כל השנה ותורמים ממרצם ומזמנם לכלל תושבי העיר ", כך פתחה את ברכתה ואת הערב מנכ"לית הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ואלימות –אשדוד הגב' סימונה מורלי.

לברכות ולמילים החמות הצטרפה  גם מנהלת תוכנית "עיר ללא אלימות" הגב' דבורית זהבי ומנהל אגף חירום וביטחון מר אריה איטח שברך גם בשם ראש העיר  הד"ר יחיאל לסרי את הרשות ,את מתנדביה הרבים ואת רכז הסיירת מר שי נקש על היותו אדם בעל לב גדול שדבק במטרה ומבצע המשימות בצורה מיטבית. את חלק הברכות סיכם מר שמוליק דואק מתנדב וותיק ומתמיד ובמילים חמות סיכם "כי מסירות המתנדבים הינה ערך עליון ולא פלא שהסיירת פועלת זו השנה השביעית ובנוסף ברך את הרכזת החדשה של סיירת "סבא-בא" הגב' אלפסי רותי ואת רכז "סיירת ההורים" מר שי נקש העשייה הרבה והברוכה ועל ההובלה לאורך השנים".

בערב זה כיבדו את המתנדבים ובני משפחותיהם ,רבים מהמנהלים והמובילים בנושא הביטחון וההתנדבות בעיר. ביניהם פקד שלומי ירוחם מפקד השיטור העירוני ששיבח את המתנדבים הרבים והאיכותיים המהווים מכפילי כוח למערכי האכיפה בעיר ונמצאים בכל שבוע בפעילות. את האגף לשירותים חברתיים ייצגו הגב' חנה בן איון מנהלת יחידת ההתנדבות העירונית והגב' מירי תמם  .את אגף התפעול ייצגו מר אהרון מור רכז קהילתי במנהלות וראשי המנהלות מר רמו בר גיג ראש מנהלת רובע א' ומר אורי סבח ראש מנהלת רובע ב' .

לאחר שלב הברכות תפס את מקומו טקס חלוקת תעודות ההוקרה המסורתי בו חולקו שתיים עשר תעודות הוקרה למתנדבי סיירות ההורים וסיירת "סבא-בא" ותעודת הוקרה מיוחדת לשוטרת מיוחדת, לרס"מ שלומית אברהם שמלווה את מתנדבי סיירת "סבא-בא" במהלך הפעילויות החודשיות במשך שלוש שנים. רכז הסיירות שי נקש סיכם ואמר כי "בערב זה התודה היא לכם והתעודות אותם אנו מחלקים הינן תעודות הוקרה ולא הצטיינות זאת מאחר וכל אחד ואחת מכם מצטיין!" .

הערב רק החל בתום טקס חלוקת תעודות ההוקרה למתנדבים של "סיירות ההורים" וסיירת "סבא-בא" ובהמשכו נהנו המתנדבים מהופעתה של אילן וייל אמן מוכשר ופרפורמר מדהים אשר הלהיט את הערב  בהופעה מרעננת מלאת הומור ושירה מהנה .

זה המקום להודות לכל מי שעמל סייע והפיק את האירוע . ועד לערב ההוקרה הבא, תוכלו לפגוש את סיירות ההורים וסיירת "סבא-בא" בשטח ובמהלך כל השנה כאשר בחנוכה ובערב הסילבסטר תפגשו את המתנדבים  באזורי הבילוי בפעילות הסיירת המסורתית או שפשוט תצטרפו כבר עכשיו לעשייה המשמעותית.    

להצטרפות לסיירות ניתן לפנות לשי: רכז סיירת הורים עירוני – טל׳: 054-3220939
או לרותי אלפסי רכזת "סבא-בא": טל׳:  054-7788322

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*