עצמאות כחול לבן ותו ירוק

עצמאות כחול לבן ותו ירוק

אשדוד חוגגת את יום העצמאות ה- 73 של מדינת ישראל במגוון אירועים ובהתאם לתו הירוק. כל העיר זיקוקים, משאיות השמחה ברובעים ושירה ציבור במרכזים הקהילתיים ובמוסדות התרבות העירוניים .

משאיות שמחה בכל הרובעים | שרים עצמאות בכל המרכזים הקהילתיים ובמוסדות התרבות העירוניים | וזיקוקים במספר מוקדים שאפשר לראות מכל רובע.

בשנה שעברה לא התקיימו חגיגות העצמאות והמדינה הייתה בסגר בעקבות הקורונה. בתחילה הייתה מחשבה לא לקיים את האירועים השנה בגלל המגבלות שהטילה המדינה ובהם האיסור להקים במות ולמנוע התקהלויות.

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, ביקש מכלל הגורמים העירוניים ובראשם אגף האירועים בעירית אשדוד ביחד עם החברה העירונית לתרבות והפנאי, להתכנס וליצור אירועים אשר יכולים לתת מענה בהתאם לתקנים שנקבעו.
לכן התוכנית שהוחלט עליה הייתה לפזר את השמחה בין הרובעים ובכך למנוע את הצפיפות ולאפשר לכולם לחגוג – חגיגות עד הבית. משאיות השמחה יעברו וישמחו את התושבים ברובעים, שרים ביחד במרכזים הקהילתיים ומופע הזיקוקים יתפרס השנה מ- 7 עמדות שונות ברחבי העיר במטרה שרבים יותר יוכלו ליהנות וגם כך למנוע את הצפיפות והדוחק.

זיקוקים

2 מופעים מ- 7 מקומות: מופע ראשון יחל בשעה

21:45 –מופע הזיקוקים הראשון

  • רחוב אלטלנה – 21:45 –בדיונה מזרחית לתחנת מד"א
  • צומת בני ברית – תל חי – 21:45
  • החנייה בקרבת חוף המצודה – ליד השפך – 21:45
  •  אזור חניית חוף לידו – 21:45

מופע הזיקוקים השני – 22:15

  • בני ברית – מול פארק בן גוריון – כורכר
  • ז'בוטינסקי –הרצל
  • מנחם בגין – מול קניון הסיטי – האזור החולי מול גן העיר

בהתאם לפיזור הגדול מכל מקום ניתן יהיה לראות את הזיקוקים ואין צורך להגיע למקום אלה פשוט להיות בסביבת הרובע ממנו יורים את הזיקוקים . לא תינתן האפשרות להגיע לסביבת המקומות.

משאיות השמחה

שרים ורוקדים ברובעים – 20:30-23:30

משאיות שמחת העצמאות הססגוניים יעברו ברובעים ובמשך 3 שעות בתוך הרובעים בין הבניינים ורחובות הרובע וישמחו את כלל תושבי הרובע עם מוזיקה ישראלית שמחה ומקפיצה נותר רק לצאת למרפסות ולהצטרף לשמחה ולחגיגה – יש להימנע מהתקהלות סביב המשאית.

המרכזים הקהילתיים ומוסדות התרבות של החברה העירונית לתרבות ופנאי

שרים בקולי קולות

החברה העירונית לתרבות ופנאי בשיתוף עיריית אשדוד מציעים לבלות באופן ייחודי ביותר ובהתאם לכך ארגנו בכל אחד מהמרכזים הקהילתיים ומוסדות התרבות, ערב שירה בציבור שילווה ביוצר מקומי אשר יוביל את הערב.

תתארו לכם מתארגנים עם חברים ומשפחה ויוצאים לערב חוויתי של שירה אדירה ושמחה שלא נראתה כמותה בשנה האחרונה.

הרשמה לערב שירה בכל אחד מהמרכזים הקהילתיים ומוסדות התרבות

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*