עפ״י נתוני המשטרה: אשדוד מהערים הבטוחות בישראל

עפ״י נתוני המשטרה: אשדוד מהערים הבטוחות בישראל

אשדוד בהשוואה ל-10 הערים הגדולות הינה מדורגת בממצא ביטחון החשוב עם המספר הנמוך בקטגוריות ביטחון התושב

מספר המקרים באשדוד נמוך בכל קטגוריית ביטחון התושב, שלומו ורכושו כפי שמופעים באתר משטרת ישראל, מציבים את אשדוד בצמרת הארצית בביטחון התושב עם 787 תיקים בלבד שנפתחו בשנת 2023. ירידה בכמות כלי הרכב שנגנבו

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי: "בעשור האחרון העצמנו את היכולות העירוניות למנוע פשיעה, והובלנו שיתופי פעולה יחד עם המשטרה, הביטחון העירוני, השיטור העירוני,המוקד הרואה ויישום טכנולגיות פורצות דרך ביחד עם התושבים כדי להגביר את תחושת הביטחון. הנתונים כפי שמופיעים באתר משטרת ישראל באשר לאשדוד אכן מרשימים, אך אנו פועלים כל העת כדי להוריד עוד יותר את המספרים כדי לתת לכל תושב את הביטחון המגיע לו בביתו ובסביבתו".

הדגש שנתנה העירייה בשנים האחרונות באשר לביטחונו האישי של התושב, בא היטב לידי ביטוי בנתונים שמציגה משטרת ישראל והיא ניצבת במקום האחרון מבין עשר הערים הגדולות בישראל במספר הכולל של תיקי החקירה שנפתחו בשנת 2023. כך, למשל, תל אביב מובילה את הרשימה עם 6063 תיקים לעומת 787 באשדוד כשהבאה בתור אחריה היא חולון עם 1300.

 

 

בנתוני גניבות הרכבים, אשדוד שוב נמצאת במקום האחרון עם 206 תיקים בלבד, אחריה חיפה עם 389 תיקים וחולון במקום השלישי מהסוף עם 731 תיקים. לעומת זאת, תל אביב שוב ניצבת במקום הראשון עם 2223 תיקים. בגניבות מתוך רכבים, רמת גן במקום האחרון עם 140 תיקי חקירה בלבד, חולון אחריה עם 193, פתח תקווה עם 271 ואשדוד במקום הרביעי מהסוף עם 278 תיקי חקירה. תל אביב, לעומת זאת, במקום הראשון בארץ עם 2115 מקרים.

בקטגוריית הפריצה לדירות, פתח תקוה במקום האחרון עם 167 תיקים בלבד ואחריה אשדוד ניצבת במקום השני מהסוף עם 190 תיקים בלבד. לעומת זאת במקום הראשון בארץ ניצבת שוב תל אביב עם 859 תיקים.

גם בהתפרצות לבתי עסק ומוסדות, ראשון לציון במקום האחרון עם 87 מקרים בלבד, אחריה רמת גן עם 93 תיקים, חולון עם 99, פתח תקווה עם 101 ואשדוד עם 116. לעומת זאת, תל אביב שוב עומדת במקום הראשון בארץ עם 901 מקרים.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*