הערב מתחילים: עמים וטעמים 2018

הערב מתחילים: עמים וטעמים 2018

פריקסה טוניסאי, חינקלי גאורגי, פסטייה מרוקאית – ועוד למעלה מ-70 מנות וטעמים ב-40 דוכנים של מיטב המסעדות בעיר המציגות עולם קולינרי רחב ומגוון, הופעות של להקות פולקלור אתניות, מתחם בארים ועוד שלל אטרקציות – במשך יומיים של פסטיבל "עמים וטעמים", 9-10 במאי בפארק גן אלישבע – והכל ב10 ₪ למנה.  יהיה טעים!

לכל מדינה ולכל עם בעולם יש את המאכלים הייחודיים להם, והיום כבר לא צריך לעבור דרך נתב"ג בשביל לטעום מאכלים מכל רחבי הגלובוס. מראשית הקמתה ועד ימינו – העיר אשדוד משכה אליה קהילות עולים ממגוון מקומות בעולם, ורבים מהם אף הקימו בה מסעדות ממדינות המוצא שלהם. ב"חברה לתיירות אשדוד" הגו בשנה שעברה את הרעיון של פסטיבל "עמים וטעמים", המקבץ את מיטב המסעדות בעיר לאירוע ייחודי אשר נחל הצלחה עצומה, וכעת מגיע בפעם השנייה ובמיקום חדש-ישן ומסקרן במיוחד – פארק גן אלישבע" המיתולוגי הצופה אל חוף ימה של אשדוד. הפסטיבל יתקיים העקב ומחר בערב (9-10 במאי), ויאחד שלל מנות ממקומות שונים בעולם –  תחת מתחם אחד.

עמים-וטעמים_אבירם-אלישע-מועדון-הצילום-אשדוד2

תחת ניהולו של היועץ הקולינרי של הפסטיבל, השף ירון בן חמו – ניתן יהיה למצוא בפסטיבל את מסעדת "פטרה" תגיש את מנת ה"חינקלי" הגאורגית, מסעדת "רונג'אן" את ה"ספרינג רול" התאילנדי, מסעדת "נמסטה" תציע מנת בטטה וואדה הודית, בדוכן של "השוק" יציעו "עראיס" בפיתה ועוד שלל מסעדות ומנות מיוחדות יציעו מנות לטעימה ב-10 שקלים בלבד למנה.

עמים-וטעמים_משה-שוקרון_2

לצד האוכל, גם האווירה בפסטיבל תהיה בסגנון בינלאומי, כאשר להקות מוזיקה ומחול אתניות יופיעו לאורך הערב על הבמות וירקדו וינגנו מוזיקה ממדינות שונות בעולם – סמבה ברזילאית, מוזיקה אנדלוסית ערבית, הופעה של להקת "שפתיים" המרוקאית, שאנסונים צרפתיים ועוד. מלבד ההופעות, טרובדור איטלקי, נגן בוזוקי יווני, רקדניות ברזילאיות ועוד יסתובבו לאורך הערב בין הדוכנים השונים.

הכניסה לפסטיבל היא ללא תשלום, ומחיר כל מנה 10 ₪ בלבד.

פסטיבל "עמים וטעמים", פארק "גן אלישבע" אשדוד

לפרטים נוספים: עמוד הפייסבוק "תיירות אשדוד – Visit Ashdod"

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*