עיריית אשדוד מציגה: "ארץ – עירייה"

עיריית אשדוד מציגה: "ארץ – עירייה"

יוזמה חדשה ונוספת של עיריית אשדוד לחודשי הקיץ, בניין העירייה יהפוך למתחם פעילויות והפעלות להורים וילדים ללא תשלום בכל יום שלישי אחה"צ .

ד"ר יחיאל לסרי, ראש העיר: "בכוונתנו להמשיך ולהשקיע באופן יצירתי בפעילויות מעשירות, מהנות וחינמיות לכל תושבי אשדוד בחופשת קיץ. בפרויקט ארץ עירייה, עובדי העירייה התנדבו לקחת חלק בצוות ההפעלה וביחד עם בני נוער אשר יקבלו שכר מלא  עבור שעות העבודה במיזם.

"ארץ – עירייה" הוא שם הפעילות החדשה מבית היוצר של עיריית אשדוד שתתקיים בימי שלישי בין השעות 17:00-20:00 בחודשי הקיץ ותונגש בחינם עבור הורים וילדיהם.

חלקה המקורה של מתחם העירייה יהפוך למתחם פעילויות עשיר הכולל משחקי ענק, מופעים לכל המשפחה, משחקי חשיבה, משחקי קופסא, פינות יצירה דיגיטליות ועוד פעילויות מרובות ומגוונות והכל ללא תשלום.

IMG_8024 IMG_8027

יוזמה זו היא דוגמא נוספת לסיוע שמעניקה העירייה לתושבי העיר כשמספר עובדי עירייה אף התנדבו להיות חלק מצוות ההפעלה. המיזם יסייע ומתווסף לכלל הפעילויות הרבות ללא תשלום המתקיימות הקיץ ומסייע  להורים בכל הנוגע להתמודדות עם שעות הפנאי המרובות של ילדיהם בחופשת הקיץ וכן עם העלויות הכספיות המרובות הנלוות לכך.

"ארץ – עירייה", בדומה ליוזמת "החופיקס" המנגישה את הבילוי בחוף הים לכל אחד בעלות סמלית, גם היא יוזמה חברתית המקלה מאוד על ההוצאות המרובות של המשפחות בחודשי הקיץ. מעבר לעובדה כי מדובר ביוזמה חינמית ומעשירה, גם במקרה זה, בני נוער ( מדריכי תנועות נוער בעלי הכשרה מקצועית)  ישולבו להשתלב בעבודה כמפעילים בשכר.

ביום ג' 19.7: "גיבור מהסיפורים"

רונן, השחקן המוכר מתוכנית הטלוויזיה המצליחה "ספר לי סיפור" ומהקלטות האהובות לילדים במופע מוסיקלי מקסים, בעקבות הסיפורים האהובים רונן, מתקנא בגיבורי הסיפורים עליהם מספר לילדים הוא מחליט להיות גיבור מסיפור או אגדה בעצמו  כשהוא מנסה להיות גיבור הוא מגלה שזה לא פשוט כל כך… במהלך המופע הוא מפגיש את הילדים עם סיפורים ואגדות וממחיז בעזרת הצופים סיפורים ושירים ומגיע למסקנה שכל אחד מאיתנו הוא הגיבור האמיתי של סיפור חייו…
ושאין צורך להיות מישהו אחר. אלא אתה עצמך!

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*