עירוני אשדוד גברה 3-2 דרמטי מול שדרות. 90 דק׳ מעלייה לליגה א׳

עירוני אשדוד גברה 3-2 דרמטי מול שדרות. 90 דק׳ מעלייה לליגה א׳

הדקה ה82 במשחק היום של עירוני אשדוד מול עירוני שדרות במסגרת ה29 והלפני אחרון, הייתה ככל הנראה הדקה ששינתה את כל העונה של הצהובים-כחולים. במצב של 2-2 שלא היה מספיק לא לאשדוד ולא לשדרות, השתלט הקשר ליאור היילה על כדור בתוך הרחבה, ושלח פס מדויק לרשת של האורחת, והביא את שלוש הנקודות הכי חשובות של עירוני אשדוד העונה, בדרך למקום הראשון.

כ-2000 צופים הגיעו היום ל"סינתטיקו" ברובע ב', כש400 מתוכם הגיעו משדרות. יחד עם אווירה שהזכירה את הימים הגדולים של הקבוצה בתבנית הקודמת שלה, כשילדים קטנים מגיעים לצד הדור המבוגר יותר, יצרו הקהל בצהוב-כחול תצוגת עידוד אדירה.

14 דקות מהפתיחה הקהל הביתי קם לראשונה, כשהמגן נדב עמר מצא בהרמה מדויקת את הראש של מלך שערי הקבוצה העונה, הישאם אזברגה, בדרך ליתרון מהיר. חמש דקות מאוחר יותר, היה זה תורו של הקשר תומר בן חיים לכבוש את השני ולהבטיח יתרון מכובד למארחת בירידה למחצית.

ככל הנראה בחצי השני עירוני הגיעה טיפה שאננית, אחרת אין דרך להסביר את השליטה של שדרות, שהובילה לשני כדורי עונשין מאחד-עש מטרים תוך מספר דקות, ופתאום 2-2 מפתיע בדקה ה65.

שי מאור המאמן הצהוב ערך מספר חילופים, ו8 דקות לסיום, ליאור היילה כאמור קיבל כדור בתוך הרחבה ושלח אותו מדויק לפינה השמאלית של השוער האורח. בסיום 3-2 ענק לזכות הדולפינים בצהוב!

ביום שישי הקרוב עירוני תדרים יחד עם 800 אוהדים ככל הנראה עד לאילת, כשניצחון על קבוצת התחתית שסיימה את העונה שלה ואין לה עוד על מה להיאבק, יבסטיח עלייה מתוקה לליגה א׳.

צילום מתוך דף הפייסבוק הרשמי

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*