עובדים ויחידות מצטיינות לשנת 2014

עובדים ויחידות מצטיינות לשנת 2014

זו השנה השביעית שעיריית אשדוד מתכנסת בבית יד לבנים, לטקס חגיגי, בו מוענקים באופן רשמי פרסים ותעודות הוקרה לעובדים מצטיינים. השנה הוענקו פרסים ל-18 מצטיינים, נציגים נבחרים מכל המינהלים, ולשתי יחידות ארגוניות שהוכתרו בתור יחידה מצטיינת. ויש גם עובד מצטיין ארגוני – מוריס אלוק. הקהל, עובדי העירייה, הפגינו הרבה כבוד והערכה ופרגנו לחבריהם. להתראות בשנה הבאה.

עיריית אשדוד מקיימת בכל שנה, מזה כשבע שנים, תהליך מקצועי להערכת עובדים ובסיומו נדרשים המנהלים להמליץ על העובדים המצטיינים ביחידותיהם. התהליך המורכב נבנה לאחר עבודה מאומצת של צוות בראשות המשנה למנכ״ל העירייה וראשת המינהל הכללי גב׳ דינה בר אולפן, אשר למדו על תהליכים דומים בארגונים שונים וגבשו מודל המתאים לאשדוד. ״כיום באים אלינו כדי ללמוד על המודל שלנו״ אומרים בעירייה בלא מעט גאווה, ומציינים כי התהליך שהתגבש בסופו של דבר, מיושם הלכה למעשה ביחידות הארגוניות כאשר הוא מתפרס על פני כמה חודשים שבהם מקיימים המנהלים ראיונות והערכת עובדים בתוך היחידות. בשלב הבא מתקיים הליך הערכה גבוה יותר ברמת המינהלים והעובדים המומלצים מוזמנים לראיון סופי ולבחירה של ועדה עליונה בראשות מנכ״ל העירייה מר אילן בן עדי. כן נבחרים שתי יחידות מצטיינות ולבסוף נבחר העובד המצטיין הארגוני.

הפרסים ותעודות ההוקרה מוענקים כאמור בטקס שמתקיים בבית יד לבנים, במעמד ראש העיר, חברי מועצת העיר, הפקידות הבכירה ועובדי העירייה. את הטקס פתחה להקת "הגדוד העברי", הלהקה הייצוגית של עיריית אשדוד בניהולו המוסיקלי של יוסי עטר, במחרוזת שירים ״שחרחורת יקראו לי״, אשר חתמה גם את הטקס במחרוזת נוספת.

לקול מחיאות הכפיים והתשואות הסוערות של הקהל, עלו העובדים המצטיינים בזה אחר זה, לאחר סרט שהציג את העשייה הברוכה של כל אחד מהם – איש ואישה בתחומם. ראשון העולים היה מוריס אלוק שנמצא ע"י הועדה כראוי לתואר  "המצטיין הארגוני לשנת 2014".

העובדים הבאים, 18 במספר, עובדות ועובדים, מייצגים את כל מינהלי העירייה ובאים מכל תחומי השירות העירוני. כולם זכו בתואר עובד מצטיין על פועלם ותרומתם בהגשמת חזון ראש העיר "התושב במרכז" והשירות שהם מעניקים בתחומם, ברמות הגבוהות ביותר של מצוינות.

אחרונים חביבים היו שתי יחידות ארגוניות: השיטור המשולב ואגף לשירותי מחשב וטכנולוגיה של העירייה. כל עובדי שתי המחלקות עלו לבמה ללחיצת ידיים עם הנשיאות, קבלת תעודת הצטיינות ותמונה משותפת.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*