סניף מצטיין בפעם השלישית

סניף מצטיין בפעם השלישית

סניף אשדוד זכה בתואר סניף מצטיין של מחוז דרום לאחר שעמד בקריטריונים של האגודה לתרבות הדיור ונבחן בסל השירותים שהוא מעניק לוועדי בתים הרשומים באגודה. זו הפעם השלישית שההתרגשות אוחזת בעובדי המחלקה, בעלותם לבמה לקבלת הפרס. הפרס ניתן בכנס השנתי של האגודה לתרבות הדיור.

האגודה לתרבות הדיור מקיימת מדי שנה, אסיפה שנתית וכנס ארצי אליו מגיעים  עובדי סניפים מכל רחבי הארץ. בכנס, הנושא אופי מקצועי ושילוב של מפגש חברתי, מעלים מנהלי הסניפים סוגיות מתחום עיסוקם, נשמעות הרצאות ומפגשי דיון לליבון נושאים משותפים ולבסוף מתקיים דיון משפטי על פסקי דין חדשים בנושא מקרקעין ובתים משותפים. בתוך כך בעלי תפקידים באגודה מוסרים דו"ח מפורט על פעילותם במהלך השנה האחרונה ומציגים בקווים כלליים את התוכנית לשנה הקרובה.

הכנס אומנם מקצועי ונועד להעשיר את מנהלי הסניפים בתחומי עבודתם, אך יש בו כאמור גם מרכיב חברתי ובמסגרתו נבחרים הסניפים המצטיינים ומוענקות תעודות הוקרה והערכה על פעילותם. על פי המידע שמפרסמת האגודה לסניף מצטיין מוזכרים הקריטריונים הבאים: הגדלת מספר החברים הרשומים באגודה, שימור חברים, מענה ומתן תשובות, זמינות ומקצועיות לחברי האגודה, קשר עם מחלקות העירייה, מתן ייעוצים – משפטי, הנדסי, אדריכלי ויעוץ לגינון, שיפוצים, הכנת מפרטים, טיפול במקלטים ובעיקר סדנאות שמעשירות את הידע של וועדי הבתים, בכדי שיוכלו להתמודד באופן חוקי ומקצועי בבעיות הבניין המשותף ולקדם את איכות החיים של בעלי הדירות.

סניף אשדוד שזכה להצטיינות, הציג נתונים מרשימים ועמידה בכל הפרמטרים. הסניף, המחלקה לתרבות הדיור בעיריית אשדוד, קיים בשנה האחרונה מספר סדנאות בשיתוף מנהלות הרבעים ומעמיד לרשות חברי האגודה מגוון רחב של שירותים. הסניף פועל להרחבת השיפוצים בעיר, נותן מענה למצוקות ומתאים את ציפיות  וועדי הבתים לצרכים.

השנה זכה סניף אשדוד בתואר "סניף מצטיין" של מחוז דרום (מאילת ועד אשדוד) על פעילותו הענפה, וקיבל אות הוקרה – תעודת כבוד שהוענקה לכל צוות המחלקה, על עבודתם המסורה והאינטנסיבית בכל ימי השנה ועמידה כאמור בקריטריונים של האגודה.

"הפעילות שלנו מתקיימת במסגרת מינהל התפעול ובכפוף לחזון ראש העיר המעמיד את התושב במרכז" אומרת אוסנת בנלולו, מנהלת המחלקה לתרבות הדיור, ומשבחת את צוות מחלקתה על המסירות ושיתופי הפעולה המצוינים עם המינהלות ועם ועדי הבתים.

בנלולו הביעה ביטחון שהענקת סניף מצטיין לאשדוד, ימריץ ויעודד את העובדים ואת העירייה בשיתוף וועדי הבתים ואגף התפעול בעירייה, להמשיך לתת שרות מכל הלב ולהגדיל את מספר בעלי הדירות שנהנות משרות זה. "הסניף נמצא בקשר יום יומי עם הפעילים ועם וועדי הבתים, מקיים קבלת קהל באופן סדיר ומספק לחבריו שירות מקצועי ואדיב וכן אמצעים לניהול תקין של הבניין והרכוש המשותף" אומרת היא ומציעה לכל בניין משותף להתאגד בועד בית ולנצל את היתרונות שניתנות למי שמצטרף לאגודה לתרבות הדיור. הזכייה מצטרפת לפעמיים נוספות שהמחלקה זכתה לתואר סניף מצטיין כך שבארון הפרסים של המחלקה מצויים כעת שלושה פרסים!!!

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*