סככות ההמתנה הישנות יוחלפו בחדשות

סככות ההמתנה הישנות יוחלפו בחדשות

בשנה שעברה קיבלה עיריית אשדוד תקציב מיוחד להצבת 79 סככות המתנה במקום הישנות. העירייה מממנת את פירוק וסילוק הסככות הישנות ובימים הקרובים תמשיך את עבודות ההצבה, לאחר עיכוב בגין המלחמה. העירייה: פנינו למשרד התחבורה להקצאת עוד סככות לשנת 2024.

עיריית אשדוד פנתה וקיבלה ממשרד התחבורה תקציב מיוחד לשנת 2023, להחלפת סככות המתנה בסככות חדשות. לאשדוד הוקצו 79 סככות חדשות במימון משרד התחבורה, כשעיריית אשדוד אחראית על ביצוע העבודות וממנת את הפירוק וסילוק הסככות הישנות, בהיקף של כ-5,000 ₪ לסככה.

מנהל מח' תנועה ותחבורה בעיריית אשדוד, המהנדס דמיטרי שנדיבין, מוסר כי בימים הקרובים יחודשו העבודות להצבתן של הסככות החדשות במקום הסככות הישנות. שנדיבין מציין כי עד כה הוצבו 56 סככות חדשות ובתוך עשרה ימי עסקים, אם לא יהיו עיכובים בגין אירוע בטחוני או מזג אוויר, יוצבו יתר הסככות אשר ישלימו את מלוא מכסת הסככות שהוקצו לנו (79 סככות). שנדיבין מוסר עוד כי הסככות החדשות עומדות ברמת התקן הנדרשת כולל תקן נגישות והן תוצבנה קודם במקום הסככות הישנות מאוד.

הצבת 23 הסככות האחרונות תהיה במקומות שונים ברחבי העיר, והן תכלולנה את העבודות הבאות: פינוי הסככה הישנה, פינוי בסיס בטון והשלמת ריצוף במקום והצבה של סככה חדשה, תקנית ונגישה. בתוך כך, שנדיבין מוסר כי הוא כבר פנה למשרד התחבורה בבקשה להקצאת 100 סככות חדשות לשנה 2024.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*