סיעת אור השחר באשדוד תומכת ביחיאל לסרי

סיעת אור השחר באשדוד תומכת ביחיאל לסרי

הישורת האחרונה כבר כאן, רגע לפני שנפגש עם בכירי הקהילה הגאורגית, נפגש לסרי עם נציגי הקהילות השונות בעיר ולנסות לגייסם בתמיכה לבחירות הקרובות.ואתמול היה זה הקהילה ההודית.

סיעת "אור השחר באשדוד" המייצגת נתח מכובד מהקהילה ההודית באשדוד, הצהירה בתמיכה ישירה בראש העיר המכהן ד"ר יחיאל לסרי.

אתמול נערכה חיובית בן הצדדים ובה הודיעו נציגי "אור השחר באשדוד" כי יתמכו ביחיאל לסרי לקדנציה נוספת בראשות העיר

"שמחנו לפגוש את ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי ולשתף אותו בהחלטה שלנו לתמוך בו לראשות העיר בבחירות שייערכו ב-27.2. זה לא סוד שלסרי תמיד ניצב לצדנו, סייע בכל בקשה ושמר איתנו על קשר רציף לא רק בעת בחירות. ראש העיר פועל רבות למען העדה ויש לנו מקור גאווה משלנו בעיר הכי יפה בארץ", אמרו נציגי סיעת אור השחר באשדוד.

"יש לנו הערכה עצומה לראש העיר יחיאל לסרי, ויחד איתו נמשיך לקדם את העיר בכל תחומי החיים ולפעול גם למען הדורות הממשיכים שקבעו את ביתם בעיר. אנו קוראים לכולם להצטרף אלינו כדי להמשיך בעשייה ובתנופה שבהן נמצאת העיר כבר 15 שנה".

עוד הוסיפו הנציגים: "זה לא סוד שד"ר יחיאל לסרי ניצב לצדנו, סייע ותמך בכל בקשה ושמר איתנו על קשר רציף ולא רק סמוך למערכות הבחירות. ראש העיר פועל רבות למען הקהילה ותושביה ובכך מהווה מקור לגאווה בעיר, מגוונת ומאוזנת מהיפות בארץ. לחברי סיעת "אור השחר באשדוד" יש הערכה עצומה לראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, ובע"ה כשותפים במועצת העיר, נמשיך בעשייה קהילתית וחברתית ונקדם את העיר בכל תחומי החיים למען הדורות הממשיכים שקבעו את ביתם בעיר".

ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי:

שמחתי לפגוש את בכירי קהילת יוצאי הודו באשדוד, שהקימו את סיעת ״אור השחר״, שחרטה על דיגלה את ייצוג צורכי הקהילה במועצת העיר.

ראשי הסיעה הודיעו לי על תמיכתם במועמדותי לראשות העיר, וזאת בהמשך לקבלת הפנים החמה לה זכיתי בשבוע שעבר, בכנס יסוד הסיעה המרשים, שהפגין את עוצמות הקהילה הנפלאה של יוצאי הודו באשדוד.

אשדוד היא בית לעדה, שבניה ובנותיה תורמים בכל תחומי החיים ומבטאים את כישרונם הייחודי לטובת הכלל.

במשך שנים צעדנו יחד ושמרנו על המסורת המחברת את כולם לכאן, והיינו שותפים לתהליכים מרשימים בהובלת בני העדה ולטובתה.

נמשיך להשקיע בעדה ההודית וליהנות מיופיה, הדרה וקסמה המיוחד.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*