סופ״ש באשדוד – אליפות ישראל בכדורעף חופים

סופ״ש באשדוד – אליפות ישראל בכדורעף חופים

חוף גנדי – הקשתות חוזר לפעילות קיץ כפי שהתרגלנו בשנים האחרונות, אל תחרויות החופים הקורונה עדיין לא הגיעה ובסופ״ש הקרוב, מיום חמישי עד שבת יהפוך חוף הספורט לארנת כדורעף חופים עם כל הצבע והארנלין שבעניין.

אשדוד, בהובלת רשות הספורט העירונית ממשיכה כמיטב המסורת לארח את האליפות בשיתוף איגוד הכדורעף של ישראל שנהנה מפלטפורמה מושלמת של רצועת חוף נקיה ושטוחה לקיום מספר רב של זירות משחק.

את האירוח והתשתיות יקבל האיגוד כאמור מרשות הספורט שכבר מנוסה ופועלת בשיתוף פעולה עם האיגוד מזה שנים.

טובי השחקנים והשחקניות יגיעו החל מחמישי הקרוב (12.8.21) בשעה 9 בבוקר ויחלו את שלבי הבתים כך שמשחקי הגמר צפויים להתקיים בשעות הצהריים של שבת.

למי שלא טעם מהחוויה מדובר במתחם רב מגרשים וניתן לדלג ולצפות במשחקים המשובחים שעולים ברמתם ככל שמתקרבים לקו הסיום. הכל באווירה קייצית, מוסיקת רקע והמון אדרנלין.

משה בוטרשוילי, המשנה לראש העיר ויו״ר רשות הספורט:

״אשדוד תמיד שמחה להיות בקדמת הבמה בכל מה שקשור בספורט בכלל ובספורט החופים בפרט, אני מברך את כל המתמודדות והמתמודדים בברכת הצלחה וברוכים הבאים לאשדוד – עיר הספורט של ישראל״

יורם אסרף – מנכ״ל רשות הספורט:

״כל ענפי החוף הם משחקי בית טבעיים של העיר אשדוד, רצועת החוף המדהימה שלנו מזמינה את כל אירועי החוף ליהנות מחופי הזהב של העיר ולשתף את אווירת הספורט בקרב תושבי העיר. אשדוד מארחת מזה מספר רב של שנים את אירועי השיא בכדורעף החופים ואת אירועי כדורשת החופים שצובעים בגוון נשי את חוף הספורט של אשדוד. אני מזמין את תושבי אשדוד ליהנות מאווירת ספורט קייצית ותוססת החל מיום חמישי בבוקר.״

צילום: דודו קקון

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*