סוף טוב

סוף טוב

הבעל לא כיבד הסכם, התנער מחובות משותפים והאישה נאלצה למכור את רכושה. כשהגיעה לעורך הדין שרון קולסקי קיבלה את חייה בחזרה.

יחסיהם של בני זוג מאזור אשדוד נשואים והורים לילדים, עלו על שרטון לפני מספר שנים.

באותו שלב פנתה האישה לעורך דין שרון קולסקי ובסופו של דבר ערכו הסכם שלום בית לחילופין גירושין.

המשמעות- במידה ויחליטו להתגרש, אין צורך בהליך משפטי נוסף, ההסכם יכובד והשניים ילכו איש איש לדרכו. לאחר חתימת ההסכם היחסים השתפרו, אולם כעבור תקופת מה החליט השניים להיפרד.

האישה חשבה לתומה כי האיש יכבד את ההסכם, אולם אז המציאות המרה טפחה על פניה.

האישה הגישה את ההסכם שכלל הסדרי משמורת על הילדים, מזונות, מכירת דירתם המשותפת וזכויות סוציאליות, אולם אז החליט הבעל כי הוא אינו מוכן לכבד את ההסכם ולתת לאישה גט.

בנוסף, בהסכם היו חובות משותפים לשניים, ובאותו שלב הוא החליט כי אינו משלם את החובות, מה שנפל על כתפיה של האישה שנאלצה למכור רכב ותכשיטים בכדי לעמוד בתשלומים. לאחר שנה של סבל, הגיעה למשרד עורכי הדין שרון קולסקי- מומחים בדיני משפחה- בבקשה כי יסייע לה.

במקביל הגיש הבעל בקשה לביטול ההסכם. עו"ד שרון קולסקי פנה לבית המשפט לענייני משפחה והגיש בקשה לאכיפת ההסכם, לפירוק השיתוף בין השניים כמו גם דרישה מהאיש לשלם את חלקו בחובות אותן שילמה האישה בשנה האחרונה.

בבית הדין טען כי אין כל סיבה לבטל את ההסכם עליו חתמו השניים תקופה לא ארוכה לפני. כמו כן, נטל החובות המשותפים לא יכול ליפול על כתפי האישה כיוון שהוא מתחמק מתשלום.
לאחר תהליך משפטי ארוך, קיבל לאחרונה עו"ד שרון קולסקי פסק דין, ולפיו בהחלטת בית המשפט הדירה המשותפת תימכר, האיש יכסה את החובות ויישא בהם במשותף עם האישה.

כמו כן נקבע כי ההסכם המקורי יכובד, והאישה תצא לדרך חדשה. "אין לי מילים להודות על הטיפול האכפתי והמסור שלכם", כתבה האישה לצוות המשרד. "ברגע שנכנסתי למשרד ידיעתי שיש על מי לסמוך , בלי העזרה והתמיכה שלכם לא הייתי עוברת את שלוש השנים המטורפות האלו".

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*