נקבע מותו של הפצוע מאשדוד – בוטלו הלימודים גם מחר

נקבע מותו של הפצוע מאשדוד – בוטלו הלימודים גם מחר

הערב בסביבות השעה 19:00 אירעה פגיעה של טיל ישירות בכניסה לבנין מגורים באשדוד. צעיר בן 22 נפצע אנושות ופונה לבית החולים תוך כדי החייאה, בבית החולים אושר מותו.

יוסי לנדאו קמבץ זק״א אשדוד, אמר "מדובר באברך צעיר תושב אשדוד שהלך ברחוב יהודה המכבי בעיר ונקלע סמוך לבנין רב קומות שספג פגיעה ישירה בחזית הבנין, אזעקות צבע אדום נמשכו כעשר דקות, הפיצוץ היה חזק מאוד והרעיד את כל השכונה. כשהגעתי לבנין ראיתי את הנפגע שכוב בחדר המדרגות עם פציעות קשות כתוצאה מפגיעה של רסיסים. צוותי מד״א פינו אותו במצב אנוש לביה״ח אך למרבה הצער הרופאים נאלצו לקבוע את מותו. אני ביחד עם צוות זק"א אשדוד טיפלנו באיסוף הממצאים בזירה".

והוסיף "צוות זק"א לכיש מתוגבר ע"י מתנדבים מאיזור המרכז. אנחנו במלחמה ומתפללים שזה כבר יסתיים ללא פגיעות נוספות בנפש".

חלל ראשון ובתקווה אחרון מהמערכה הנוכחית. מטח כבד של עשרות טילים הצליחו להפתיע גם את כיפת ברזל שלא יכלה לכמות הטילים והחמיצה מספר קטן של טילים שגרמו לפגיעות ישירות ואף להרוג הראשון של המערכה הנוכחית.

ראש העיר אשדוד ד״ר יחיאל לסרי:

תושבים יקרים,

בשעה האחרונה נורו על אשדוד למעלה מ-30 טילים. רובם יורטו ע"י כיפת ברזל. לצערנו היו גם נפילות טילים בהם נהרג תושב העיר ויש לנו מספר פצועים ונזקים לרכוש.
אנו משתתפים בצער המשפחה ושולחים תנחומינו בשם התושבים, ומאחלים לפצועים החלמה מהירה.

אני רוצה לשוב ולבקש מכם: אנא, שמרו על עצמכם. הנחיות ההתגוננות מצילות חיים. הסבירו לכל בני המשפחה כי כיפת ברזל לא מבטיחה הגנה מלאה, אבל משמעת ברזל מצילה חיים.

אנו מחזקים את חיילי צה״ל וחיילי כיפת ברזל שעושים עבודה נהדרת.

זכרו, אזור האזעקות באשדוד הוא "לכיש 271". ככל שיהיו שינויים נעדכן אתכם.

בכל שאלה, מוקד 106 עומד לשירותכם.

עדכון מבית חולים אסותא

לבית החולים אסותא אשדוד הגיעו הערב 29 נפגעים, אחד במצב אנוש שמותו נקבע בבית החולים ו -28 נפגעים נוספים, שמתוכם 17 נפגעי חרדה ו -11 פצועים מרסיסים וחבלות.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*