נפתח הקיץ!: משחה אשדוד 2023 יצא הבוקר

נפתח הקיץ!: משחה אשדוד 2023 יצא הבוקר

הבוקר התקיים בחוף הקשתות משחה דולפין אשדוד במים פתוחים, המשחה שפפתח את ה-Aquatic League, ליגת המים הפתוחים של שוונג, זו עוד מסורת שהנחילה הרשות שמארחת מזה מספר שנים את התחרות בעיר לטובת אוהבי הים ושחייני הים הפתוח. הפקת האירוע של רשות הספורט העירונית בשיתוף אתר הספורט ״שוונג״ זכו להצלחה בקרב השחיינים, חובבי הים שהגיעו מכל קצוות הארץ לתחרות.

רשות הספורט אחראית על הקמת האירוע שמשרה אווירה של פסטיבל או מסיבת חוף, הרבה אודות עבודתו של הנמהל הלוגיסטי רפי מאיוסט שהפך למומחה לאירועי חוף יחד עם צוותו המסור.

 

 

המשחה בסימן שמירה על הים ואיכות הסביבה והתקיים מוקדם בבוקר בבוקר בחוף הקשתות ויתקיימו בו 3 מקצים:

  • מקצה 4 ק"מ תחרותי *גיל מינימום 13
  • מקצה 2 ק"מ תחרותי *גיל מינימום 11
  • מקצה 1 ק"מ עממי *גיל מינימום 8

המשחה המתקיים באשדוד מזה מספר שנים נחשב לאהוב במיוחד על השחיינים ושותפים להפקה אתר הספורט ״שוונג״ ועמותת דלפיס למען היונקים היומיים. האירוע עומד בקנה אחד עם חזן הרשות העירונית לספורט המנווט את העשייה לכיוון מערב ומתעדף את הים ואת החוף הייחודי של העיר אשדוד לטובת פעילות ענפה לאורך הקיץ בעיקר.

פעילויות כדוגמת מרוץ הלילה מחוף לחוף, הטריאתלון, שייט עמוס, אליפות המטקות, כדורעף, כדורשת חופים ועוד לא מעט אירועי גלישה וספורט ימי מנותבות לא במקרה לכיוון מערב כחלק מראייה כוללת שעיר ים חייבת להיות מחוברת לים. הן ברמת הפעילות עצמה והן ברמת חוויית הצפייה והפנאי.

 

 

ההפנינג מביא גם לא מעט אוהבי ים סקרנים מלבד השוחים שנהנים מאווירת קיץ משובחת, מוסיקת רקע, חוף צבעוני חוף וים חלק שכאילו הוזמן מראש.

יורם אסרף מנכ״ל רשות הספורט: מדובר במסורת המקרבת את העיר אשדוד למשאב הגדול ביותר שלה, הים. אשדוד תמשיך להוביל גם בשנים הבאות באירועים הסמוכים לקו המים כדוגמת מרוץ הלילה מחוף לחוף, הטריאתלון, שייט עמוס, אליפות המטקות, כדורעף, כדורשת חופים ועוד….

משה בוטרשווילי, המשנה לראש העיר ויו״ר רשות הספורט: זו חגיגה לעיניים, לראות שחיינים מגיעים לעיר שלנו ומרעיפים עליה מחמאות, זו עוד הזדמנות להודות לרשות הספורט על עשייה ענפה שאין כדוגמתה בארץ.

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*