נערכים לפסח

נערכים לפסח

כולנו מתפללים כי סביב שולחן הסדר הקרוב, נשב יחדיו – חיילות וחיילים, החטופים ומשפחותיהם, גיבורינו שנפצעו במלחמה וכל עם ישראל – בשמחה גדולה ובסימן אהבה ואחדות. ובינתיים העירייה כבר החלה את ההערכות לקראת פסח ומבקשת מהציבור לשתף פעולה, כמו בכל השנים, ולהבטיח כי העיר והסביבה יהיו נקיים בחג האביב.

במינהל התפעול כבר החלו ההכנות לקראת פסח ובימים אלה פרסמה העירייה את הנחיותיה תוך בקשה מהציבור לשיתוף פעולה, להגברת המודעות לערכי הסביבה ולשמירה על סביבה נקייה ומטופחת באזורי המגורים ובכלל. גם השנה, הציבור מתבקש להקדים ולטפל בגזם, בגרוטאות ובפסולת המוצקה ולפנות אותם עד ליום שני – 15/4/24, למקומות המיועדים לכך, בהתאם לימי ההוצאה ברבעי המגורים השונים. להלן ימי ההוצאה בפרישה עירונית:

 

רבעים יום הוצאת גזם
י"א, י"ב, ט"ו, ט"ז, י"ז ראשון
א', י', י"ג, סיטי, מע"ר דרום שני
ג', ד', ו', ט', מרינה, הקריה שלישי
ב', ה', ז', ח' רביעי

 

ההנחיות נכונות לכל סוגי הפסולת והאשפה: פסולת ביתית, פסולת בנייה ושיפוצים, גרוטאות, ריהוט ופריטים אחרים. על מנת להתמודד עם היקפי הפסולת

והשמירה על סביבת מגורים נקייה וכדי שניכנס לחג בשמחה, העירייה תוגברה בעובדים ובשעות עבודה גם לשעות הלילה.

 

 

 

זכרו:

  • חל איסור להשליך פסולת מחוץ לפחי האשפה.
  • אין להשליך פסולת בנייה ברשות הרבים אלא רק באתרים מורשים.

לקבלת באלות לפינוי פסולת בנייה, יש לפנות למינהלת הרובע.

  • ביעור חמץ – אין להבעיר בפחי אשפה ובסמוך אליהם אלא רק בשטחים פתוחים או בכלי אצירה. לאחר ההבערה יש לכבות באמצעות מים ולהשגיח בכל מהלך הבעירה. יש לשרוף רק לחם ללא שקיות על מנת למנוע זיהום אוויר.
  • תרומת חפצים – ככל שיש ברשותכם חפצים אותם תרצו לתרום לעמותות, תוכלו לעשות זאת באמצעות האתר העירוני.

את כל הפרטים על ימי הוצאת הגזם והמקומות אליהם ניתן להביא חפצים ופריטים לשימוש חוזר, ניתן לקבל באתר העירייה ובפרסומים באמצעי התקשורת.

המוקד העירוני 106 – עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!

 חג שמח וכשר!

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*