נעצר משחית תמונת ההנצחה של שני אמין ז"ל שנרצחה ב 7 לאוקטובר

נעצר משחית תמונת ההנצחה של שני אמין ז"ל שנרצחה ב 7 לאוקטובר

משטרת ישראל עצרה לחקירה תושב אשדוד, בחשד שהשחית תמונות נשים במקומות שונים בעיר, בהן תמונתה של שני אמין ז"ל שנרצחה ב 7 לאוקטובר.

ראשיתה של חקירת המשטרה בתחנת אשדוד ביום שלישי האחרון, בעקבות דיווח שהתקבל אודות השחתת ציור על מיגונית, לזכרה של שני אמין ז"ל.

שוטרי וחוקרי התחנה, בהם מש"ק המגזר החרדי וחוקרי הזירה הטכנולוגית בשיתוף עם מוקד רואה של עיריית אשדוד, מיד החלו לבצע פעולות חקירה רבות, במהלכן הצליחו בימים האחרונים לחשוף את זהותו של החשוד וכן לאתר מוקדים נוספים בעיר בהם לפי החשד פעל להשחתת פניהן של נשים באמצעות תרסיס צבע.

החשוד, תושב העיר אשדוד כבן 53, נעצר הבוקר בחשד לעבירות של השחתת פני מקרקעין והיזק לרכוש במזיד, והוא נחקר בשעה זו בתחנת המשטרה באשדוד. עם סיום החקירה ובהתאם לממצאיה, יוחלט האם להביאו בפני בימ"ש.

"במשטרת ישראל רואים בחומרה רבה עבירות של השחתה ופגיעה ברכוש ומקרקעין, ובפרט במקרה זה, בו מעבר לעבירה עצמה, הושחת ציור שכל מטרתו להנציח ולזכור את הנרצחים, תוך התעלמות מוחלטת מרגשותיהם של בני המשפחה והציבור."

 

 

ראש העיר אשדוד -ד״ר יחיאל לסרי

בזמן קצר מאוד – נתפס החשוד בהשחתת איור פניה של שני אמין ז״ל.

ראשית, אני מבקש להודות לתחנת משטרת אשדוד בפיקודו של רב פקד אלי מלול, ולעובדי מוקד 106 בעירייה בניהולו של דוד דבש, על העבודה המאומצת לאיתור מחט בערימת שחת, תוך איסוף פרטים קטנים לכדי הרכבת תמונה מלאה, לפזל של 2,000 חתיכות.

השחתת פניה של שני אמין ז״ל הינו אירוע חמור ביותר, שדרש מכולנו ריכוז מאמץ חקירתי מיוחד, במשטרה בשת״פ עם ״מוקד רואה״ שלנו בעירייה.

אני מבקש להודות לאדם מקצועי מאוד, עובד במוקד רואה העירוני, הנחשב לאחד מחוקרי הצילום הטובים בישראל, שמסירותו ומקצועיותו היו נדבך מרכזי בהישג.

יחד עם מנכ״ל העירייה, מנהל המוקד העירוני ומפקד תחנת משטרת אשדוד, נדאג להביע כלפיו את תודתינו בשם תושבי העיר, על רמתו המקצועית הגבוהה.

אנחנו, תושבי אשדוד, לא מודעים לעבודה המקצועית לאורך השנים של יחידת ״מוקד רואה״ במוקד העירוני, על אלף מצלמותיו הפרוסים ברחבי העיר, שיחד עם תחנת משטרת אשדוד והביטחון העירוני, הביטחון האישי של כולנו הוא מהגבוהים בישראל (בקרוב נציג נתונים השוואתיים לרשויות אחרות).

שבוע טוב ושקט לכולם.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*