נעצרה כנופיית נערים שהיו פורצים למוסדות חינוך

נעצרה כנופיית נערים שהיו פורצים למוסדות חינוך

בשבוע שעבר התרחשו שתי התפרצויות למוסדות חינוך באזור רובע ג' בעיר אשדוד. בהמשך התקבלו על כך תלונות בתחנת אשדוד ממשטרת מרחב לכיש, והתברר כי ממוסדות החינוך נגנבו כספת עם כסף מזומן וצ'קים וכן ציוד הגברה. לאחר שנפתחה חקירה התחקו חוקרי ובלשי מחלק הנוער של משטרת אשדוד אחר זהות ארבעה נערים החשודים במעשה.

שלשום בלשי מחלק הנוער של משטרת אשדוד הגיעו לבתיהם של חלק מהמעורבים, נערים בני 16-17 תושבי אשדוד, וערכו שם חיפוש עפ"י צו. במהלך החיפוש מצאו חלק מהרכוש שנגנב ממוסדות החינוך וכן רכוש נוסף החשוד כגנוב מאירועי התפרצות אחרים שאירעו ביום העצמאות בעיר אשדוד ונחשפו ע"י מחלק הנוער של משטרת אשדוד.

בסיום הפעילות ארבעת החשודים נעצרו ונלקחו לחקירה במשטרת אשדוד. במהלך חקירתם שלושה מהם קשרו עצמם לארבעה התפרצויות שונות למוסדות חינוך שונים בעיר. במהלך חקירתם נכלאו, ואמש שוחררו בתנאים מגבילים. הרכוש הושב לבעליו. בהמשך צפויים להגיש כנגדם המעורבים כתבי אישום בגין התפרצות, קשירת קשר לביצוע פשע וגניבה.

פקד חי עוזר מפקד מחלק הנוער במשטרת אשדוד מציין: " בסופי שבוע הנערים היו פורצים למוסדות חינוך באזור מגוריהם. ללא מורא הם היו גונבים משם כסף מזומן או רכוש. צריך לומר כי במהלך הפעילות שלנו אנו נתקלים לא אחת בבני נוער אשר נגררים למעגל הפשיעה בכדי לממן בילויים, מותרות ולעיתים גם פעילות שאינה חוקית כגון עישון סמים, שתיית אלכוהול או הימורים. ככל הנראה כך היה גם במקרה הזה".

בתמונה: חלק מהרכוש שנגנב מאחד מוסדות החינוך בעיר אשדוד.

קרדיט צילום: חטיבת דובר המשטרה.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*