ניקיון משרדים

בעלי משרדים רבים, יודעים כי משרד נקי, מהווה את כרטיס הביקור לחברה שלהם, זו הסיבה שהם נעזרים תמיד בשירותיה של  חברת ניקיון משרדים, על מנת שהמשרד יהיה נעים לעובדים ולמברים גם יחד. שירותים אלה, כוללים: ניקיון חדרי עבודה, ניקיון חדרי ישיבות, ניקוי חלונות, ניקיון חדרי השירותים, ניקיון מטבחון העובדים, פינוי פחי אשפה, ניקוי אבק, שאיבת שטיחים וניקיון הרצפות מדי יום, ואפילו שירותי הדברה ופוליש מקצועיים, על פי דרישת בעלי המשרדים. חברות אלה,אף מספקות חומרי ניקיון מקצועיים, ניירות מגבת וניירות טואלט וכל מה שצריך המשרד לשמירה על ניקיונו.

יש לוודא, כי רמת ניקיון משרדים, תהיה גבוהה דיה ובעל המשרד יהיה שבע רצון מהשירות של החברה. המטרה היא סביבת עבודה נקייה ונעימה הן עבור העובדים שתפוקת עבודתם תהיה עקב כך גבוהה יותר, הסביבה תהיה בריאה ולא יהיה חשש לחיידקים שיגרמו למחלות ומחסור בעובדים וכן, הרושם של בעלי העסקים השונים אשר מולם עובד המשרד יהיה גבוה ויקנה הרגשה של בעל חברה רציני, אשר מקפיד על נראות המשרד ועל ניקיון מוקפד.

מה כדאי לשים לב לפני שבוחרים בחברה המנקה משרדים?

על בעל המשרד לוודא כי חברת ניקיון משרדים, דואגת לעובדיה שיקבלו את התנאים הסוציאליים וכן, לוודא בנוסף, כי העובדים של חברת הניקיון, אינם עובדים זרים או חלילה שוהים בלתי חוקיים. הדבר השני הוא הוותק והמוניטין של חברת הניקיון, היות ואם החברה הינה בעלת שם ומוניטין ועובדת שנים בשוק, לבטח היא חברה מקצועית ואמינה.. לחברות אלה, יש צוות רב של עובדים ולכן, הן מעניקות מענה מהיר ויעיל למשרדים הזקוקים לשירותים אלה שהם כה חיוניים.

היתרונות הרבים בהשכרת שירותיה של חברת ניקיון משרדים

ישנם כמה יתרונות ברורים כאשר שוכרים את שירותיה של חברת ניקיון משרדים. ראשית, מי שמשלם את התנאים הסוציאליים הכוללים: ביטוח לאומי, ימי חופש, דמי הבראה, קופת חולים, פנסיה ועוד, הוא בעל חברת הניקיון שהוא המעסיק הישיר, מה שפותר את בעלי המשרדים, מתשלום של התנאים הסוציאליים שמהווים הוצאה גבוהה. שנית, שירות זה, מוכר לצורכי מס ולכן, בעל המשרד יזדכה על הוצאות אלה מול מס ההכנסה.

צילום: pixabay   

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*