ניסו לפרוץ לדירה  ונעצרו ע״י הבלשים

ניסו לפרוץ לדירה  ונעצרו ע״י הבלשים

כתב אישום הוגש היום בבית משפט השלום באשקלון כנגד שני חשודים תושבי חולון בגין חשד לניסיון התפרצות למגורים והחזקת כלי פריצה. השניים נעצרו בגרם המדרגות בניין ברחוב יהודה הלוי בעיר אשדוד. באמתחתם של החשודים נתפסו כלי פריצה וצרור מפתחות.

בתאריך 21.1.2015, התקבל דיווח בתחנת משטרת אשדוד מבחורה הנמצאת בדירתה ושומעת רעשים של מישהו המנסה לפרוץ את מנעול הדלת. בתוך מספר דקות הגיעו שוטרי הסיור של תחנת משטרת אשדוד במרחב לכיש וצוות בילוש של התחנה למקום. ״באותו זמן שהתקבל הדיווח ערכנו חיפוש במקום אחר בעיר, ומיד נזעקנו למקום. מיד סגרנו את המקום יחד עם שוטרי הסיור של משטרת אשדוד. עליתי יחד עם הבלשים בגרם המדרגות שם זיהיתי את שני החשודים. לאחר חיפוש על גופם עצרנו אותם״, מציין פקד אביעד עכא ק׳ הבילוש של תחנת אשדוד.

בחיפוש על גופם של החשודים נמצאו כלי פריצה רבים ובין היתר: 20 מפתחות מסוגים שונים, מברג, מפתח רב בריח, פלייר, חומר סיכוך ושימון, מסיכה לפנים וכד׳. החשודים נלקחו לחקירה והמשך טיפול בתחנת משטרת אשדוד של מרחב לכיש. לאחר חקירת התיק ע״י מחלק התשאול בתחנת אשדוד ע״י החוקר רס״מ מנחם שריקר, החשודים הובאו להארכת מעצר.

היום הוגש כנגדם כתב אישום בבית משפט שלום באשקלון ע״י מחלקת התביעות של משטרת ישראל. בית המשפט האריך את מעצרם עד להחלטה אחרת בעניינם.

צילום: חטיבת דובר המשטרה.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*