נוער אשדוד מחבק את חיילי צה"ל

נוער אשדוד מחבק את חיילי צה"ל

יחידת קידום נוער באשדוד ערכה בשבוע שעבר הפנינג פורים מיוחד עבור הנערים הלומדים ביחידה, תוך שיתוף פעולה מרגש עם חיילי צה"ל. היה שמח!

בשבוע שעבר ציינה היחידה לקידום נוער באשדוד את חג פורים בחגיגה מיוחדת, בסימן התנדבות למען חיילי צה"ל. במהלך הפנינג פורים ססגוני, נהנו הנערים הלומדים ביחידה ממגוון פעילויות, ביניהן חידון, תחרות תחפושות נושאת פרסים, סטנד אפ, ארוחת צהרים ומשחק באולינג.

גולת הכותרת של האירוע היה המפגש המיוחד עם חיילי פלוגת נחשון מבסיס גדנ"ע צלמון. החיילים שהגיעו לאשדוד כהפוגה מפעילותם השגרתית, זכו להשתתף בחגיגות ולצפות במופע סטנד אפ משעשע.

במהלך האירוע הוענקו לחיילים ולנערים משלוחי מנות נדיבים, תרומת קבוצת מכבי ילדים לאומית מחוז דרום. כמו כן, הוענקה תעודת הערכה לחיילי צה"ל על תרומתם למדינה במציאות הביטחונית המורכבת, ופלוגת נחשון העניקה תעודת הערכה מקבילה ליחידת קידום נוער על אירוחם החם והמסור.

בנוסף, חולקו משלוחי מנות מפנקים לחיילי סוללת כיפת ברזל באשדוד, תרומתה של נוי פיטנס.

מנהלת המחלקה למניעת נשירה וקידום נוער הגב' אירנה קליינרמן, ומנהלת היחידה לקידום נוער הגב' רחלי בן זכרי, ציינו: "…עד כמה שניתן לקיים את המוטו משנכנס אדר מרבין בשמחה, במציאות מורכבת הזו שאנו חיים בתוכה, הפעילות הנוכחית היא דוגמה מצוינת לשיתוף הפעולה המבורך בין היחידה לקידום נוער אשדוד לחיילי צה"ל, תוך הבעת הערכה ותודה למי ששומרים על ביטחוננו. הן מדגישות את חשיבות ההתנדבות והערבות ההדדית בחברה הישראלית, ובמיוחד בתקופה מאתגרת זו".

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*