נהג אמבולנס מד"א דרס למוות אישה

נהג אמבולנס מד"א דרס למוות אישה

הבוקר (יום ו') נפטרה מפצעיה אישה בשנות ה-40 לחייה שנדרסה אתמול עלידי אמבולנס ברחוב העבודה באשדוד. המשטרה חושדת כי נהג האמבולנס של מד"א נסע קדימה במקום לאחור. הוא פתח בנסיעה ודרס את האישה שנפצעה אנושות והובהלה לבית החולים קפלן ברחובות.

המקרה אירע אתמול אחר הצהריים ברחוב העבודה בתוך מתחם של מכון למצברים לרכב. האמבולנס של מד"א הגיע לטיפול ובסיומו הנהג, עובד ותיק במד"א, שילב להילוך, לחץ על דוושת הגז ופגע בעובדת שעמדה מול הרכב. על פי גרסת הנהג, עובד ותיק ובעל ניסיון רב בנהיגה, הוא הגיע למוסך לתיקון. לדבריו, לאחר שהניע את הרכב ושילב להילוך אחורי המנוע נכנס לפעילות מואצת, הטורים עלו והאמבולנס החל לדהור אחורה, למרות נסיונותיו לבלום בעזרת דוושת הבלימה ובלם היד. עוד סיפר הנהג כי כשהבחין שאינו מצליח לעצור ניסה לשלב לניוטרל אך ללא הצלחה. בעל המוסך שעמד גם כן מלפנים הצליח לזנק הצידה ובכך ניצל אך האישה לא הספיקה. בסופו של דבר, האמבולנס נבלם בקיר.

עובדי המקום נעזרו במלגזה כדי להרים את האמבולנס ולחלץ את האישה שפונתה לבית חולים קפלן כשהיא סובלת מפגיעת ראש קשה. במשך הלילה נאבקו הרופאים על חייה והיא נותחה אך לפנות בוקר נאלצו לקבוע את מותה. משטרת אשדוד פתחה בחקירה וגבתה עדות מהנהג. החקירה נמשכת.

מוקדם יותר אתמול נפצע קשה רוכב אופניים כבן 60 מפגיעת משאית ברחוב פרישמן פינת בן יהודה בתל אביב. חובשים ופרמדיקים של מד"א פינו אותו לבית החולים איכילוב בעיר עם פגיעות בידיים וברגליים.

באדיבות ynet

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*