נבחרו חמישה יזמים נוספים שיבנו ברובע פארק לכיש באשדוד

נבחרו חמישה יזמים נוספים שיבנו ברובע פארק לכיש באשדוד

רשות מקרקעי ישראל בחרה השבוע בחמישה יזמים אשר יבנו יחד 615 יחידות דיור ברובע החדש, שייבנה במסגרת הסכם הגג באשדוד – רובע פארק לכיש. 50% מהדירות ישווקו לזכאי משרד השיכון במחיר של כ-1.1 מיליון שקל לדירת 3 חדרים

ראש העיר אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי: "אני מברך על התקדמות פרויקט הדגל של הסכם הגג, זוהי בשורה חשובה לצעירי העיר ותושביה"

ברובע פארק לכיש מתוכננת להיבנות שכונת מגורים חדשה עם כ-2700 יחידות דיור בסך הכל לצד שטחי מסחר, תעסוקה וקריית ספורט, הכוללת אצטדיון כדורגל, אולם כדורסל ובריכה אולימפית. הרובע ימוקם בחלק הצפוני של אשדוד ממזרח לנמל, בין נחל לכיש ממערב לרחוב הרצל ממזרח ויתפרש על כ-617 דונם. לאחרונה השטח המיועד לבניה גודר וחברת אורון תשתיות בע"מ החלה בעבודות התשתית, אשר יארכו 24 חודשים ועלותן כ-45 מיליון שקלים.

לפני מספר חודשים פרסמה רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) את המכרז הראשון לשיווק אחת הקרקעות ברובע. במסגרת זו נבחרה חברת "עמרם אברהם" לבניית 1028 יחידות דיור על שטח של 29 דונם ברובע החדש, כאשר מחצית מיחידות הדיור ישווקו במחיר מופחת של מיליון שקלים לדירת 3 חדרים 75 מ"ר ו-1.4 מיליון שקלים לדירת 4 חדרים 100 מ"ר.  יתר הדירות  ישווקו בשוק החופשי.

רשות מקרקעי ישראל פרסמה מאז מכרזים נוספים לשיווק הקרקע והשבוע נבחרו חמישה יזמים חדשים שיבנו יחד 615 יחידות דיור על שטח של כ-20 דונם ברובע.

החברות שזכו במכרזים על הקרקע הן: חברת "ליאם נחמיאס חברה לבניין בע"מ", שתבנה 99 יחידות דיור: חברת "מ.ח.נחמיאס יזום ובניה בע"מ", שתבנה 64 יחידות דיור: חברת "חי נחמיאס ייזום והשקעות בע"מ", שתבנה 120 יחידות דיור: חברת "אחים אוזן חברה לבנייה בע"מ" ,שתבנה 162 יחידות דיור וחברת "סלע בינוי בע"מ", שתבנה 170 יחידות דיור.

ראש העיר אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי: "מחזון למציאות – אנו ממשיכים במלוא המרץ לקדם את בנייתו של רובע פארק לכיש אשדוד. אני מברך את היזמים שנבחרו לבנות עוד מאות יחידות דיור ברובע, כאשר מחציתן ישווקו לזוגות צעירים. זו עוד בשורה חשובה מאוד לצעירי העיר ותושביה. מחיר דירת 3 חדרים 75 מטר תימכר במחיר של כ-1.1 מיליון שקלים ודירת 4 חדרים תימכר בכ- 1.5 מיליון שקלים. יחד עם משרד השיכון נמשיך לקדם את יתר הפרויקטים והתכניות על מנת לתת מענה של מגורים בעיר".

ראש מינהלת הסכם הגג באשדוד, אייל דוידוביץ': "מנהלת הסכם הגג מברכת את היזמים על זכייתם במגרשים לבניית הפרויקטים ברובע החדש. המנהלת ועיריית אשדוד ימשיכו לקדם פתרון הולם לביקוש לדיור במחיר מופחת ולביקוש לדירות בכלל ברחבי העיר".

ראש העיר אשדוד ד"ר יחיאל לסרי חתם לפני שלוש שנים עם המדינה על תכנית הסכם הגג באשדוד, במסגרתה יוקמו אלפי יחידות דיור בכ- 16 מתחמי דיור. מינהלת הסכם הגג, בראשות אייל דוידוביץ', הוקמה במטרה לקדם את הפרויקטים הרבים, החל משלב התכנון, דרך ליווי המכרזים לשיווק הקרקעות ועד לשלב הביצוע.

קרדיט הדמיה: ארי כהן אדריכלים

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*