משפחותיהם של טל איילון ורן פוסלושני ז"ל ביקרו בנמל אשדוד

משפחותיהם של טל איילון ורן פוסלושני ז"ל ביקרו בנמל אשדוד

נמל אשדוד אירח לביקור את משפחותיהם של טל איילון ז"ל ורן פוסלושני ז"ל שנרצחו ב-7 לאוקטובר עת הגנו בגופם על ביתם ועל המדינה. המפגש המרגש והעצוב התקיים עם משפחותיהם של עובדי נמל אשדוד טל איילון ורן פוסלושני ז"ל, שנרצחו עם פתיחת מלחמת חרבות ברזל ביום 07.10.2023 עת הגנו בגופם על המדינה ועל ביתם.

את פניהן של המשפחות קיבלו בנמל אשדוד יו"ר חברת הנמל שאול שניידר; מנכ"ל החברה אלי בר יוסף; סמנכ"ל תפעול יגאל מקדשי; מ"מ סמנכ"ל משאבים גלית אבן חיים; סמנכ"ל תקשורת תאגידית יגאל בן זיקרי; רמ"ח עמי מרלי; סדרן עבודה אשר נהון; יו"ר וועד תפעול מישל ביטון; חבר וועד נוהר לסרי; מירי דרעי עובדת סוציאלית;

המשפחות יצאו לסיור ברחבי החברה לרבות ברציפים התפעוליים בהנחיית סמנכ"ל תפעול יגאל מקדשי. לאורך הסיור המשפחות קיבלו הסבר מפורט על התפקיד והאחריות של טל כאתת ושל רן כמנהל עבודה. המשפחות אף ביקרו ועלו לפיקוד מקום עבודתו של רן ובתו התרגשה לשבת על הכיסא של אביה. בהמשך, המשפחות באמצעות נוהר לסרי ביקרו במועדון האתתים ובמועדון תפעול ובני המשפחה שמחו עד מאוד לראות את תמונת יקיריהם במועדון.

יו"ר נמל אשדוד, שאול שניידר אמר למשפחות: "אנו בנמל אשדוד רוצים להביע את תמיכתנו ולחזק את ידיכם, הן בשמי והן בשם כל עובדי החברה והנוכחים, מאחלים לכם שתהיו חזקים ומשמים תנוחמו. תמיד תהיו חלק ממשפחת נמל אשדוד."
מנכ"ל בפועל נמל אשדוד, אלי בר יוסף, הוסיף: " חברת הנמל הייתה ותישאר בית לבני משפחת איילון ומשפחת פוסלושני, נמשיך לחזק את ידם ולהתחזק מרוחם״.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*