"משנכנס אדר מרבין ב…סיירת – פורים"

"משנכנס אדר מרבין ב…סיירת – פורים"

את חג פורים פגשנו השנה כבר בתחילתו של חודש מרץ, אך אין זה תירוץ למנוע מסיירת ההורים של הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות –אשדוד לצאת לפעילות חגיגית  ומעניינת הן לנוער והן למתנדבים ברוח ואווירת החג.

מזג האוויר שיחק הפעם לטובת המתנדבים ובניגוד לשבוע שעבר שהיה גשום ,בערב זה הוא היה נוח ואפשר את קיומה של הפעילות המסורתית של סיירת הורים/פורים.

את הערב פתח כמו תמיד רכז הסיירת מר שי נקש המרכז את הפעילות זו השנה השביעית, בתדרוך המתנדבים  ובמתן דגשים לטובת הפעילות. המקום בו החלה הפעילות היה הסקייט-פארק בפעילות "פינה חמה בלב" שבה המתנדבים פותחים נקודה בה מחולקת שתייה חמה או מרקים לנוער ובנוסף כיבוד קל ועוגיות .

בני הנוער הרבים שביקרו בסקייט פארק לא היו מופתעים למפגש עם סיירת ההורים ,שכן מפגש כזה הפך למסורת בשנתיים האחרונות ומהווה מפגש פורה לשיח והעברת מידע לבני הנוער וכך היה גם הפעם .                                                                                       מעבר לשתייה החמה, חולקו במפגש זה עשרות מיני משלוחי המנות וחומרי הסברה בנושא שימוש בחומרים משני תודעה, על ידי מתנדבי הסיירת  לבני הנוער ואלו זכו לתגובות חיוביות של בני הנוער על המחשבה והיוזמה שמאחורי הפעילות .

בהמשך הפעילות,  ביקרה הסיירת במספר פארקים ופגשה בני נוער  אשר שמחו לפגוש את מתנדבי הסיירת ששוחחו איתם על מגוון נושאים ביניהם על הסכנות שבשתיית אלכוהול ברוח החג המתייחסת למנהג פורים שתיית אלכוהול "עד דלא ידע…" ואף התייחסו לנושא הסכנות שבשימוש ההולך וגובר בכל הקשור לנפצים ולזיקוקים בשנים האחרונות ובעיקר סמוך לחג הפורים.

זה המקום לציין כי סיירת ההורים של הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות-אשדוד תציין השנה עשור לפעילותה בעיר, בהנחייתה של מנכ"ל הרשות הגב' סימונה מורלי ,פעילות הסיירת מתקיימת במהלך כל השנה ומורכבת ממתנדבים מדהימים  אשר יוצאים בכול שבוע ומזג אוויר ,בחופשות החגים ובחודשי הקיץ לפעילויות רבות ומעניינות, בפארקים ,במרחבים הציבוריים ובחופי הים. והכול מיתוך דאגה ואכפתיות לבני הנוער של העיר.

נסיים בברכת חג פורים שמח ובטוח.

להצטרפות לסיירת , שי רכז סיירות הורים 054-3220939

צילום: שי נקש

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*