משינה: 30 השנים הראשונות

משינה: 30 השנים הראשונות

סיבוב הופעות חדש

משינה חוגגת 30 בסיבוב הופעות חדש שיחמם מנועים במועדון הבארבי ומשם יצא לאמפי תיאטרון החדש באשדוד, אמפי גולן וקיסריה. בהמשך תודיע הלהקה על הופעות נוספות לסיבוב.

לפני הכל כמה מספרים שיחדדו מה זה אומר – 30 השנים הראשונות של משינה: 15 אלבומים, למעלה מחצי מיליון אלבומים (לא כולל הורדות), יותר ממיליון כרטיסים שנמכרו להופעות, 1830 הופעות (51 מהן בקיסריה!), 2 הופעות בפארק הירקון (מול 50,000 איש), 122 הופעות בארה"ב, 207 גיטרות בס, 63 קליפים, 9 אלבומי סולו של חברי הלהקה, 6 חתונות, 2 גירושים, 14 ילדים (שיודעים עליהם…), 1673 ארוחות משותפות, 3423 ריבים (סליחה, קבלו עדכון 3424), 11,153 בקבוקי וודקה שנשתו מאחורי הקלעים, התפרקות אחת (ועשרות שמועות על התפרקות), ובתוך כל אלה – 5 חברי להקה שלא התחלפו מעולם!

גבירותי ורבותי משינה:

לפני שלושה עשורים הגיחה מכונת הרוק'נרול עם אלבום ראשון שהביא בשורה חדשה במוזיקה הישראלית. ממועדון הפינגווין לקולנוע דן, מהאצטדיונים לפארק הירקון, משינה כבשה את האוזן הישראלית וחוללה מהפכה ונבחרה ללהקה האהובה בכל הזמנים וללא ספק זו שגידלה דורות על שירים שהפכו להמנונים.

אחרי הפוגה בת שנתיים עם פתק מהרופא, הודיעה משינה על חזרה לפעילות במופע משותף עם אהוד בנאי ולהקתו בהיכל התרבות בתל אביב, ההתרגשות סביב ההודעה הייתה גדולה וכל הכרטיסים אזלו תוך ימים ספורים.

במקביל, משינה מודיעה היום על פתיחת סיבוב ההופעות שייפתח עם הופעת "בית" מיוחדת במועדון הבארבי וזאת כהוקרה למעריציה השרופים ולאחר מכן תצא להופעות באמפי החדש באשדוד, אמפי גולן, קיסריה ומופעים נוספים שיפורסמו בהמשך וזו במטרה לאפשר לכולם להגיע ולקחת חלק במופע החשמלי עם כל הלהיטים.

בכל אחד ממופעי השלושים תחכה לקהל הפתעה, שעוד מוקדם לדבר עליה עכשיו אבל אין ספק שידברו עליה הרבה אחר כך…

ביום שני 6/4/15 בשעה 21:00 באמפי אשדוד. טל': 9568111.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*