מרדף הוליוודי אחרי גנב רכב יוקרה

מרדף הוליוודי אחרי גנב רכב יוקרה

תגובה מהירה של שוטרי משטרת ישראל בשיתוף מוקד האיתור, נעצר חשוד (44) שגנב רכב בעיר שדרות ונסע עמו עד בואכה העיר אשדוד. כשהבין החשוד כי השוטרים חסמו את דרכו, ניסה להימלט רגלית אך ללא הצלחה. החשוד הועבר לחקירה בתחנת המשטרה.

הבוקר (רביעי) נגנב רכב יוקרתי בעיר שדרות. דיווח שהתקבל במשטרה ממוקד חברת האיתור אודות המקרה תוך עדכון על תנועת הרכב שנגנב על כביש 4 לכיוון צפון, הקפיצו ניידות משטרה ממרבית תחנות המשטרה בגזרת לכיש על מנת לאתר את הרכב ולעצור את החשוד במעשה.
לאחר שהתברר מיקומו המשוער של הרכב שבתנועה כאמור, פעלו שוטרי הסיור והתנועה מתחנת אשדוד לאתר את כלי הרכב שבכיוונם ועל כן האטו את תנועת כלי הרכב תוך שבשלב מסוים הבחינו ברכב המתקרב לכיוון צומת שדה עוזיהו ומנסה לחמוק לשול הדרך.

הנהג החשוד שהבחין בשוטרים פרק מהרכב והחל להימלט רגלית. השוטרים הנחושים לא אמרו נואש ופתחו במרדף רגלי אחריו והוא נעצר תוך מרחק קצר. החשוד שנעצר הועבר לפני זמן קצר אל תחנת המשטרה לחקירה.

"פעילות מהירה תוך שיתוף פעולה בין הכוחות המבצעיים בשטח לבין גורמי סיוע אזרחיים, הביאו לסיכול פגיעה בביטחונו וברכושו של הציבור, ולא פחות חשוב מכך- למעצרו של חשוד שבחר לערער את ביטחון של האזרח הנורמטיבי", נמסר מהמשטרה.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*