מקיף ח' First Prize!

מקיף ח' First Prize!

מקיף ח' זכה 31/5 לאחר עמל רב והשקעה במקום הראשון בגביע הדיבייט באנגלית, בתחרות הליגה לבתי  הספר, זו השנה השתיים עשרה בה היא מתקיימת.

לגמר, אליו העפילו נציגים מ-200 בתי ספר ברחבי הארץ, הגיעו אנשי תחום הדעת אנגלית, משרד החינוך ואף כיבדו בנוכחותם נציגים רשמיים של שגרירות ארה"ב בישראל, אשר נותנת חסות על הליגה.

בתחרויות דיבייט על הקבוצות לנסח תוך שלושים דקות שלושה נאומים בני חמש דקות כל אחד בנושאים שנויים במחלוקת, וזאת ללא כל קשר לתפיסתם האישית. המשחק הוא דינאמי, כך שיש להתייחס גם לנאומים של הקבוצה היריבה וגם לאפשר ליריבים לשאול שאלות תוך כדי הנאום. מה שמוסיף לאתגר עוד יותר הוא העובדה שחל איסור להשתמש באינטרנט לחיפוש מידע ו/או להתייעץ עם המאמן.

הנואמים באליפות הארץ ממקיף ח' השנה הם יאן שארי, ליאור רגינסקי, מעיין גולן, ניק ספינדלר.

מנהלת בית הספר, הגב' אריאלה הררי שתפה בדברים:

"ביה"ס שלנו מאמין בלחנך למצוינות, ולא רק בציונים כדרך לחיים בעלי משמעות. החינוך למצוינות בא לידי ביטוי בכל תחומי החיים שאנחנו עוסקים בהם בביה"ס יום יום, גם חברתיים וגם ערכיים.
הרעיון המבסיסי הוא שהתלמידים שלנו יהיו בקדמת הבמה, ויביאו לידי ביטוי את מלוא יכולותיהם.
חשוב לי מאד להביא גם את צוות המורים האיכותי של מקיף ח', צוות חדור מטרה ושותף מרכזי להצלחה. צוות אנגלית הנפלא ובראשם לרכזות טלי חן וסמדר ונונו, והמורה והמנטור של הקבוצה בוריס ספוז'ניק .
בחכמה וסבלנות, בעבודה והשקעה מגיעים למצוינות והישגים נפלאים… גאה במקיף ח!"

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*