"מסע אופנובה" מגיע היום לאשדוד

"מסע אופנובה" מגיע היום לאשדוד

"מסע אופנובה" – מסע הזיכרון לזכר נרצחי הנובה ב-7/10 – מגיע לאשדוד וביום שישי הקרוב (12/4) תוכלו לפגוש את הרוכבים במחלף עד הלום. משפחות החטופים, יוזמי המסע, קוראים לציבור להצטרף ולהביא לידי ביטוי את הערבות ההדדית ב"מסע של יחד".

מחר, יום שישי (12/4) יגיע "מסע אופנובה" גם לאזורנו ויחלוף על פני מחלף עד הלום בדרכו דרומה. המסע מתנהל מכמה נקודות זינוק ובדרכים שונות אך כולם מוכוונים להגיע אל נקודת סיום אחת – חניון רעים, מתחם מסיבת הנובה. המסע שיעבור באשדוד, יתחיל מוקדם בבוקר בחוף הכרמל, ימשיך לנתניה ולתל אביב ויעבור במחלף עד הלום בדרכו דרומה, ליד מרדכי ולחניון רעים.

משפחות החטופים שארגנו את "מסע אופנובה" וייחדו לו את הסלוגן "מסע של יחד", קוראים לתושבים לבוא ולהצטרף למסע ולהביא לידי ביטוי את הערבות ההדדית של עם ישראל. "זהו מסע אופנועים אך הוא פתוח לכולם וניתן להצטרף עם כלי רכב בסוף השיירה" אומרים ממטה משפחות החטופים, ומציעים להצטרף לקבוצת הוואצפ ״תומכים במשפחות החטופים" (https://nimble.li/xdkl46vm).

ממטה משפחות החטופים מוסרים עוד כי כ-1,500 אופנועים ינועו בדבוקה אחת לכל אורך המסלול ובמקומות מסוימים יצטרפו רוכבים נוספים. אל צומת עד הלום, הכניסה הדרומית של אשדוד, יגיעו הרוכבים מחר (יום שישי, 12/4) בין השעות 11:00-11:45, ויחלפו על פני העיר מדרום, בדרכם לחניון רעים. זוכרים את הנופלים.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*