מנקים אחרת

מנקים אחרת

מאת: עידן כהן

ככל שעובר הזמן מנסים ישראלים רבים לנצל את הטכנולוגיה בכדי לסייע להם בניקיון הבית. אם ה-i-robot הפך לבן בית ברבים מהסלונים בישראל, הרי שמה שרבים רוכשים עכשיו אלו מכונות השטיפה בלחץ ומכשירי ניקוי בקיטור שעושות עבודה מצוינת בעיקר בניקיון הרכב והחצר, אבל יודעת לנקות גם את הבית וכתמים עקשנים.

חג הפסח מתקרב וגם מי שאינו מוגדר כ"חולה ניקיון", החל כבר בהכנות ובניקיונות לחג האביב. הספרים כבר מחוץ למדפים, מקומות שלא הגענו אליהם חודשים רבים עוברים שטיפה וניקיון יסודי לקראת החג הבא עלינו לטובה. רובנו מנקים שעות ארוכות לבד, או נעזרים במי שיבוא או תבוא לנקות איתנו את הבית תמורת תשלום. אלא שישנו גם פתרון מסוג אחר, נכון הוא גם עולה כסף אבל בהחלט יעיל למי שמעוניין לחסוך זמן יקר, אני מדבר על מכונות שטיפה בלחץ. זה נשמע מפוצץ ומאוד יקר, אבל אפשר למצוא מכונות שטיפה קטנות גם במחירים של מאות שקלים בודדים בלבד ועד למחירים של למעלה מ-10 אלפים שקלים למכונות התעשייתיות. היעוד של אותן מכונות הן שטיפה של אזור החצר וניקיון יסודי של הרכב-מדובר באותן מכונות בהן משתמשים בתחנות לשטיפת רכב רק בקנה מידה קטן יותר. יחד עם זאת אפשר בהחלט להשתמש במכונות לשטיפה של הבית, אותן מכונות יעשו את העבודה באופן יסודי וטוב ויעזרו לנו לנקות את הבית ואת הגינה.

כמו כן ישנן גם מכונות קיטור ביתיות אשר נועדו להסרה של כתמים קשים מבדים או שומנים שנדבקו וקשה להסיר אותם.

חשוב לציין כי לא מדובר ב-i-robot שהפך לבן בית בסלונים רבים בישראל, אותו רובוט בהחלט נותן פתרון לניקיון הסלון והבית, אבל ואתן מכונות מסוגלות להסיר כתמים עקשניים כתמי שמן ולנקות משטחים מלוכלכים במיוחד – מה שאותו רובוט לא מסוגל לעשות וגם אינו מיועד לכך. אני מעריך שככל שיותר ויותר ישראלים ירכשו את אותן מכונות הם יגלו את סגולותיהן ובעוד מספר שנים, נראה את אותן מכונות ביותר ויותר בתים בישראל, כאשר גודל המכונה נגזר מהצורך האמיתי של מי שרוכש אותה.

טווח המחירים למכונות קיטור נע בין 200-2000 ש"ח תלוי בחברה ובגודל המכשיר.

בהצלחה בניקיונות, ופסח כשר לכל בית ישראל

 

הכותב הוא סמנכ"ל חברת "עידן שיווק 88
 http://www.idan88.co.il/

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*