מה חושב מנכ"ל ארגון הקבלנים המחוזי על מינוי מהנדס העיר?

מה חושב מנכ"ל ארגון הקבלנים המחוזי על מינוי מהנדס העיר?

"איני יודע מה הסיבה ל'רעש' התקשורתי סביב בחירתו של אינג' דורון חזן לתפקיד מהנדס עיריית אשדוד ולניסיון לפסול את מועמדותו, אבל נכון לעכשיו אני מתרשם שחזן הוא  מהנדס העיר לו פיללנו ולו ייחלנו מזה שנים רבות ולאחר  שנות חושך מגיעה סוף סוף תקופת האור". כך אומר שלומי בן עזרי מנכ"ל ארגון הקבלנים במחוז אשדוד והשפלה בעקבות הכנס שיזם המהנדס החדש בנושא תיקון 101 לחוק התכנון והבנייה שמשמעותו קיצור הליכים לקבלת היתרים.

לדבריו, הכנס אליו הוזמנו צוות עובדי מינהל ההנדסה בעירייה ונציגי ארגון הקבלנים במחוז אשדוד והשפלה מהווה דוגמא נוספת לשיתוף הפעולה ההולך ונרקם בין הארגון לבין מהנדס העיר החדש.

שלומי בן עזרי, מנכ"ל הארגון מוסיף כי ארגון הקבלנים ניזון מדיווחים מהשטח על כך שמאז היכנסו לתפקיד, מהנדס העיר משחרר תכניות שהיו תקועות מזה זמן רב במינהל ההנדסה, מקצר הליכים ביורוקרטיים ומבין היטב בנושאים שעל הפרק, תוך שהוא שוקל כל הזמן את טובת העיר.

המנכ"ל בן עזרי:  "אנו מתרשמים שהמהנדס החדש פועל לטובת העיר תוך כדי קיצור הליכים ביורוקרטיים ולכן אני מאחל לו שיצליח לדלג במהרה על המהמורות המשפטיות בכדי שיוכל להתפנות להמשך עשייה מבורכת. הגיע הזמן שאשדוד תזכה למהנדס עיר ראוי בדמותו. אני מחבק את חברי הקואליציה בעירייה שהיו שותפים לבחירתו של מהנדס שמביא לתנופת עשייה למינהל ההנדסה ולעיר".

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*