מכת חושך

מכת חושך

זה סיפור שמתאים לעיירת פיתוח, כזה ששומעים עליו ונדהמים מרמת החלם. אין פה אשם עיקרי מבחינה חוקית אך יש פה תושבים, שחיים כאן בעיר וסובלים ממצוקה יומיומית שברגע שמשהו יקרה, יתעוררו כולם וימצאו סעיף חוקי לטפל בבעיה שכל כולה מסתכמת בפחות מ-5,000 ש״ח.

מדובר במתחם חניה ציבורי בשד׳ רש״י 14 ,12, 16 ומטולה 1 ברובע ט׳, המתחם חשוך כבר שנה, כשאומרים חשוך הכוונה לחושך מצרים, לא מעט זוגות צעירים עם ילדים ומצד שני זוגות מבוגרים שחונים במתחם על בסיס יומי ומתקשים לצאת מרכבם ולפלס דרכם חזרה לבניין.

את הסיפור קיבלנו דווקא מבחורה צעירה, אם לתינוק שעוברת חרדות בכל פעם שנאלצת לחזור הביתה לאחר שקיעת החמה, גם את הכלב שברשותה נאלצת להוציא לפעמים בערבים תוך כדי פחדים ומצוקה.

dark2

מתחם החניה באור יום

לא מעט פניות נעשו למנהל הרובע, ומוקד 106 אך למי שלא ידע לעירייה יש עמודים המסומנים בצהוב ולבן, עמודים הלא מסומנים בצבעים הללו וממוספרים לא שייכים לעירייה וגורלם תלוי באוויר.

התושבת הצעירה שרכשה את הדירה לפני כשנה מתקשה להשלים עם גורל האפלה וניסתה בדרכים שונות לגייס את תושבי המתחם, חלקם עומדים מאחוריה וחלקם אדישים ולא מוכנים לשתף פעולה כי אין ברשותם רכב שחונה בחניה, הצעת מחיר שנלקחה מגורם פרטי עומדת על פחות מ- 5,000 ש״ח בלבד אך חוסר התגייסות של כל הדיירים מונעת מגביית הכסף.

מה שעצוב, ואת זה כולנו יודעים שבמידה וחלילה מישהי תתוקף או מישהו יפול או ידקר שם תגיע משאית של העירייה עם מנוף ותתקן את הבעיה בפחות מכמה שעות. אלו בדיוק המקרים שצריכים לחשוב מחוץ לקופסא, אלו המקרים שהגורם האנושי חייב לנצח את הבירוקרטיה. נשמח לעקוב ולדווח על הדלקת המתחם.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*