מי ניצח במשחק הקט רגל?

מי ניצח במשחק הקט רגל?

מקיף א' פתח את שבוע החשיפה בבית הספר, במשחק קט רגל בו נטלו חלק תלמידיו ושחקנים מבתי הספר עלומים, אחדות, המגינים ומוריה. התחרות, כמו בכל תחרות ספורטיבית, היתה מלאה בתהפוכות, הרבה מתח, "אקשיין", וחלוקת גביעים ומדליות.

לקול תשואות הקהל, עלו זה אחר זה שחקני קבוצות הקט-רגל לטורניר משחקים שהתקיים באולם הספורט של מקיף א'. קבוצות מבתי הספר היסודיים עלומים, אחדות, המגינים ומוריה, התחרו ביניהם ומול תלמידי מקיף א' עצמם. היתה זו יריית הפתיחה לשבוע שחשף את הפעילות החינוכית שנעשית עם ועבור אוכלוסיית התלמידים עם מוגבלויות. בסוף הטורניר היו זוכים, חלוקת גביעים והענקת מדליות, כיאה לטורניר אמיתי.

"במסגרת שבוע 'ואהבת לרעך כמוך', כיתת מופת ז'3 וכיתת החינוך המיוחד ז'4 יצרו פעילות משותפת שבמסגרתה צפו התלמידים בסרטון הממחיש את הפסוק ואהבת לרעך כמוך" אומרים בבית הספר ומתארים את המשך הפעילות כאשר כלתלמיד כתב בסוף הסרט מה משמעות הפסוק עבורו והמחנכות תלו את התשובות כך שבסופו של התהליך, כלהתלמידים ראו כיצד משקף פסוק זה את אותה התנהגות שמצפים מהחברים ומעצמם.

בהמשך יצאו התלמידים לצפות בהצגת טרום בכורה של  "בן המלךוהעני" שהתקיים במתנ"ס קופף, גם הוא במסגרת שבוע החשיפה תוך שהוא מעמיד על סדר היום את שאלת השונות וההתייחסות לכל אדם בכבוד הראוי, בין אם הוא בן מלך ובין אם מדלת העם.

בהמשך, בשעות הצהרים, תלמידים נבחרים מקבוצות ההנהגה של בית הספר יצאו לפעילות משותפת בבית ספר ניר. הקבוצה התחלקה לשלוש קבוצות נפרדות, כאשר כל קבוצה ליוותהקבוצת תלמידים מבית ספר ניר וביחד עסקו בפעילות ספורטיבית, פעילות יוגה או ריקודים.

"אין מילים שיכולות לתאר את שמחת התלמידים בבית ספר ניר, כאשר ראו את תלמידי מקיף א' מגיעים אליהם" אומרים במקיף א' ומוסיפים כי "תלמידי י"א 4 הפועלים במע"ש  לאורך כל השנה, ערכו בשבוע זה פעילות חגיגית משותפת הקשורה לחנוכה".

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*