מי בונה את בית החולים החדש?

מי בונה את בית החולים החדש?

לפני 3 שעות שוטרי תחנת אשדוד עצרו 11 שוהים בלתי חוקיים אשר הציגו להם תעודת זהות מזוייפת של אזרחים ישראלים (חלקם לא קיימים) והתחזו לאחרים. במשטרת מרחב לכיש בכלל ובמשטרת אשדוד בפרט ממשיכים להיתקל שוב ושוב בשוהים בלתי חוקיים המזייפים תעודת זהות ואישורי שהייה בישראל.

לאחר שבשבועות האחרונים עצרו שוטרי תחנת אשדוד מספר שוהים בלתי חוקיים אשר התחזו לאחר והציגו לשוטרים תעודת זהות מזוייפת, נתקלו השוטרים שוב בתופעה. הפעם בבית החולים החדש אשר נבנה בעיר אשדוד. בשעות הבוקר המאוחרות התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת המחוז הדרומי מקב״ט האחראי על בניית בית החולים החדש באשדוד, על חשד להימצאות שוהים בלתי חוקיים במתחם הבנייה של בית החולים.

בתוך מספר דקות הגיעו למקום 9 שוטרים ופקחים מיחידת השיטור העירוני של משטרת אשדוד. באמצעות פעולה מתוחכמת ויצירתית ריכזו השוטרים את הפועלים במתחם הבנייה.

hos2

בבדיקה שערכו נמצאו 11 פועלים שהציגו תעודות זהות של אזרחי ישראל (כחולות). בנוסף נמצא ברשות אחד מהם ארנק השייך לתושב העיר ואשר נלקח ממנו לפני מספר ימים.

״כשהגענו למקום ותשאלנו את הפועלים התברר כי כולם בעלי תעודת זהות כחולה. מה שעורר את חשדנו בסיפור הזה הוא התנהגותם החשודה והעובדה שחלק מהזהויות בהם בחרו להשתמש באמצעות תעודת זהות כחולה כלל לא קיימות במציאות״, מספר מפקד יחידת השיטור העירוני של משטרת אשדוד פקד שלומי ירוחם.

האחד עשר נלקחו לבדיקה בתחנת המשטרה בעיר אשדוד. שם הוברר כי כולם שוהים בלתי חוקיים תושבי איו״ש (יטא, חברון, תרקומיא וכו׳). בשעות הקרבות חקירתם תימשך במשטרת אשדוד. חוקרי המשטרה מנסים לברר בין היתר מהיכן רכשו את התעודות המזויפות ומי העסיק אותם במקום.

ביממה הקרובה צפוייה המשטרה להאריך את מעצרם של החשודים בשהייה בישראל שלא כחוק, זיוף והתחזות לאחר.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*