מיליון וחצי ש״ח פיצוי על מוות בתאונת דרכים

רועי

רועי

לאחר כשנתיים של מאבק משפטי מול חברת הביטוח –משפחתו של רופא בשנות הארבעים לחייו מאזור אשדוד שנהרג בתאונת דרכים תפוצה בכמיליון וחצי שקלים. את המשפחה ייצג עו"ד דניאל אדזיאשווילי מאשקלון. בנובמבר 2006 נהרג בתאונת דרכים קטלנית בדרכו מאשדוד לבאר שבע, רופא בשנות הארבעים המאוחרות לחייו , נשוי ואב לשני ילדים משדרות –שלמד לימודי רפואה בחו"ל והיה בדרכו להשלמת הבחינות בישראל. לאחר האסון החליטה חברת הביטוח , לפצות את אשתו ושני ילדיו בחצי מיליון שקלים, בגין נזקיהם בעקבות התאונה . בני משפחתו של האיש, לא היו מוכנים להצעה זו. בצר להם פנו לעורך הדין דניאל אדזיאשווילי מאשקלוןהמתמחה בנזקי גוףולאחר כשנתיים של מאבק משפטי ממושך מול חברת הביטוח, התבשרו כי יפוצו בכמיליון וחצי שקלים , בגין אובדן אבי המשפחה.

את המוות הנורא של אותו רופא לצערנו כבר לא ניתן היה למנוע, אך בני משפחתו נלחמו מלחמת חורמה בהצעתה של חברת הביטוח, שהציעה לאחר מותו חצי מיליון שקלים בלבד בגין עוגמת הנפש של המשפחה והנזקים בעקבות התאונה. "האסון שאירע הביא לקטיעת התכניות והחלומות של המנוח", כך טען אדזיאשווילי בכתב התביעה. "של אשתו ושל ילדיו בטרם עת והותיר עם לכתו משפחה שבורה ומבולבלת וחסרת אונים, נוכח היותו של המנוח עמוד התווך של המשפחהכתוצאה מהתאונה איבדו התובעים 2-4(אשתו ושני ילדיו של הרופא) את התמיכה הכספית של המנוח , נגרמו ונגרמים להם מאז מותו הפסדי ממון ותמיכה. לתובעת מספר 2 עד תום תוחלת חייה, ותובעים מספר 3-4 עד תום הכשרתם המקצועית ובהיותם סמוכים על שולחנו". עוד טען אדזיאשווילי כי, "כמו כן נמנע מהתובעים הפסדי ממון בעצם אובדן המימון של הוצאות מחייתם".

בהסכם פשרה שקיבל תוקף של פסק דין, סוכם בין הצדדים כי משפחתו של הרופא תפוצה ב1.365 מליון שקלים, בנוסף תקבל משפחתו של האיש קצבת שארים בגובה של כאלפיים שקלים, אותם תקבל האלמנה במשך כל ימי חייה

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*