מטריפל לדאבל

מטריפל לדאבל

לאחר מסע מכובד באירופה שהסתיים בהדחה כואבת בחצי גמר היורוקאפ, מגיעה מ.ס אשדוד לעוד משחק ממנו אין דרך חזרה. מי שחשב שהקבוצה של אלי רבי נמצאת במשבר קל קיבל תשובה ביום שני כשבנות הרצליה הובסו באשדוד, בפריוויו לחצי גמר הפלייאוף. בכל משחקי הליגה בין הקבוצות האשדודיות גברו בקלילות על רמה"ש וגם במשחק הקרוב ישנה פייבוריטית ברורה. ליטל, קלארק, ג'קסון ושאר הסגל הישראלי המנוסה של אשדוד צפוי לעשות את ההבדל ולהביא את הקבוצה למעמד הגמר, כל תוצאה אחרת מלבד ניצחון נאה תהווה הפתעה ענקית.

ברמת השרון יודעים שהם אנדרדוג מובהק לקראת המשחק, ובדיוק את זה יכול עדני דגן לנצל כדי להרים את הקבוצה שלו. דגן עשה זאת כבר במסיבת העיתונאים המסורתית כשאמר: "זה כמו קרב בין טייסון לחובבן במשקל זבוב. כל דבר מעכשיו הוא בונוס בשבילנו ואני מקווה שלא נבייש את עצמנו".

אם יחסי הכוחות לא מספיקים אז גם בראשידה אלוהים שנפצעה במשחק הקבוצה לפני כשבועיים מול רמלה תחסר אחרי שפרקה את הכתף וסיימה את העונה. ברמת השרון יצטרכו לגרור את אשדוד לקצב איטי ומשחק מבולגן ואז בסיום צמוד לנסות ולחולל סנסציה, שתאפשר לעדני דגן לעלות לגמר נוסף על חשבון האקסית שלו.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*