מוצרי פרספקס

מוצרי פרספקס

מוצרי פרספקס מיועדים למגוון שימושים ויישומים, כגון מעמדים לקטלוגים ולמוצרים שונים, לתערוכות, רשתות שיווק, לייצור מתקני תצוגה בשלל עיצובים, גוונים וגדלים, לשילוט פנים ועוד. כדי לתכנן, לעצב ולייצר מוצרים שונים מפרספקס יש לפנות לחברה מקצועית ומובילה המתמחה בנושא ומציעה ליווי מקצועי משלב התכנון ועד לייצור.

למעשה, פרספקס הנקרא גם זכוכית אקרילית – מגיע בלוחות בגוון שקוף, וניתן לעצב אותו בהתאם לתכנון מדויק, את הלוחות חותכים לפי מידה באמצעות עיבוד שבבי (CNC) או בטכנולוגיות אחרות. תהליך הייצור של מוצרי פרספקס מחייב שרטוט מדויק ותכנון קפדני בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ואופן השימוש במוצר.

מתקני תצוגה מרהיבים ביופיים

אנו רואים בכל מקום את מתקני התצוגה המיוצרים מלוחות פרספקס, למרות שאנו לא בהכרח מודעים לכך. לדוגמה – ניתן לראות מעמדים שקופים בכל החנויות ורשתות השיווק, למשל מעמדים לסיגריות, למשקפיים, לתכשיטים, לדיסקים, לעלונים ועוד. בכל מכולת שכונתית ובכל סופר ניתן למצוא ליד הקופות מעמקים מפרספקס בהם שלל מוצרים כמו חבילות מסטיק, סיגריות, ממתקים, חטיפים וכיוצא בזה.

כמו כן, ניתן לייצר מלוחות פרספקס שלל מוצרים ומתקני תצוגה נוספים בהתאמה מלאה לצרכי ולדרישות הלקוח, לדוגמה מעמדים מעוצבים וסטנדרים למכירת משקפיים או אקססוריז ופריטים אופנתיים אחרים.

מתקני תצוגה פופולריים גם בתערוכות וניתן לעצב עבור הלקוח סטנד ייחודי בהתאמה למותג ולמוצרים שיש להציג, לחלופין ניתן לייצר עבורו סטנד לאחסון עלונים, כרטיסי ביקור, קטלוגים וכדומה.

190670 222300

חומר גלם מושלם

התכונות של הפרספקס הופכות אותו לחומר גלם מושלם לייצור מעמדים ומתקני תצוגה. כאמור, הפרספקס מגיע בגוון שקוף לכן ניתן לראות בחנויות המוכרות ממתקים ומוצרי אוכל שונים שלל מעמדים מפרספקס כיוון שכך הלקוח יכול לראות היטב את המוצרים השונים ולרכוש אותם. את המעמדים ניתן לתכנן ולייצר לפי עיצוב מרשים ומקורי, ולמעשה אין כמעט כל הגבלה לגבי עיצוב המעמדים מפרספקס. בנוסף, קל לחתוך את החומר בדיוק גבוה וניתן לעצב את המעמדים והמוצרים השונים מפרספקס ברמת גימור גבוהה במיוחד, לרוב חותכים את הפרספקס במכונות חיתוך בלייזר כדי לקבל מוצר נקי, אלגנטי, ללא קצוות גסים או משוננים וברמת גימור גבוהה. הפרספקס הנו חומר גלם קל אך עמיד וחזק, לכן מהווה בחירה מושלמת לייצור מעמדים ומתקני תצוגה לכל צורך ולכל מקום.

מוצרים איכותיים לקידום מכירות, פרסום ושילוט

תכונותיו הייחודיות של הפרספקס הפכו אותו לחומר גלם מועדף גם למוצרי פרסום, שיווק, קידום מכירות ולענף השילוט. ניתן לייצר במהירות ובעלות זולה אותיות מפרספקס, לעצב ולייצר שלל מתקנים, סטנדים ומעמדים שקופים לתצוגה של מוצרים אותם מעוניינים למכור ולהציג לראווה ללקוחות, וניתן לייצר גם דוכנים מרשימים ומתקני תצוגה שקופים בכל גודל להצגת מוצרים שונים, את המעמד או המתקן ניתן להאיר ואפשר להוסיף מדבקות עם שם המותג, לוגו, פרטים ליצירת קשר, סלוגן ועוד. מעבר לכך ניתן לייצר מוצרים לקידום מכירות באמצעות פרספקס כמו מחזיקי מפתחות מעוצבים, אריזות מיוחדות, מדפים שקופים, מתקני שתייה, חיפוי לשולחנות ולקירות ועוד שלל מוצרים כיד הדמיון.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*