מוסכי סוזוקי

מוסכי סוזוקי

דגמי סוזוקי מיובאים ומשווקים באופן בלעדי על ידי חברת מכשירי תנועה ומכוניות 2004 בע"מ. בין הדגמים אשר אותה מייבאת החברה נכון לשנת 2014 ומטופלים בתוך מוסכי סוזוקי ניתן למנות דגמים נפוצים, כמו למשל – אלטו, סוזוקי סוויפט, SX4 וכדומה.

אם אתם נוהגים ברכב יד שניה מסוג סוזוקי או שכבר קניתם סוזוקי חדשה, אתם בוודאי נזקקים לשירותיהם של מוסכי סוזוקי כל שהם, מוסכים מורשים של סוזוקי, המאפשרים לספק כל בורג, כל רכיב בסוזוקי שלכם. מומחי המחלקות השונות במוסך הסוזוקי ידעו לאתר בעת הצורך כל תקלה וליקוי בסוזוקי שלכם, יכירו אותה וכן ידעו לטפל בה היטב במהירות וביעילות המיטבית. כל זאת בשל הניסיון הרב אשר אותו צבר מוסך סוזוקי בטיפולים הרבים בדגמי סוזוקי וכן בזכות ההשתלמויות וקורסי הריענון שעוברים עובדים המוסך לפעמים מפעם לפעם. כמוסך מורשה של דגמי סוזוקי במדינת ישראל, מקפידים על איכות וטיב הטיפולים בצורה המקצועית והיעילה ביותר למן השורה הראשונה.

דגמי סוזוקי הנפוצים במדינת ישראל

סוזוקי אלטו – SUZUKI ALTO – מכונית קומפקטית ייחודית, ידידותית לסביבה ומתאימה במיוחד לעיר, חמודה וחכמה כאחת, האלטו הינה משב רוח רענן. פתח את חמש הדלתות לעולם של הנאה וצא ליום חדש ונפלא. האלטו נוסעת בקלילות מדהימה, צנועה בצריכת הדלק שלה ובפליטת ה- CO2. קח קצת זמן לעצמך ותכנן יום של כיף עם האלטו.

סוזוקי סוויפט – SUZUKI SWIFT החדשה – בחיים התזזיתיים של המאה ה- עשרים ואחת אנו מבכרים מכונית קומפקטית ומצפים ממנה לביצועים של מכונית משפחתית. הסוזוקי סוויפט מביאה עמה ניחוח עכשווי וחוויית נהיגה אחרת. שישים ושלוש פעמים זכתה הסוזוקי סוויפט בפרס רכב השנה בעולם, היא דורגה ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר – חמישה כוכבים – במבחן הבטיחות היוקרתי – EURO NCAP. למעלה מ- שני מיליון מכוניות סוזוקי סוויפט נמכרו בתשע עשרה מדינות בחמש יבשות, ובישראל הוכתרה הסוזוקי סוויפט במהלך השנים כמכונית הקומפקטית האהובה והנחשקת במדינה.

סוזוקי קרוסאובר – SUZUKI CROSSOVER – עם ביצועים חזקים בכל מצב, מראה מתוחכם ובעלת עיצוב מבהיק – קל לדעת שאתה אדם חופשי כבר מהמבט הראשון, ה- SUZUKI CROSSOVER לוקחת את העיצוב הייחודי והחדשנות המהפכני של הקרוסאובר המקורי צעד אחד קדימה.

סוזוקי SX4 – ה- SX4 של סוזוקי מתגאה בעיצוב חדשני מרשים מתקדם, אשר משלב איכות וייחודיות בסגנון מפנק וחדיש. העיצוב של ה- SX4 מדגיש את ממדיה של המכונית שתוכננו במיוחד כדי להקנות לה מראה מסוגנן ונוחות מרבית. סוזוקי SX4 מלווה אתכם ואת המשפחה שלכם בדרך להצלחה.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*