מוסיקה באשדוד – הדושבאגס עושים את מדיטרנה

מוסיקה באשדוד – הדושבאגס עושים את מדיטרנה

בקרוב ייחל פסטיבל מדיטרנה ה-5 בעיר אשדוד, בו יקחו חלק כ- 350 אמנים שונים מהארץ ורחבי העולם. אחד ההרכבים שיופיעו ב"מדי נייט"- ליין הופעות חדש בפסטיבל שיקיים הופעות חיות בפאבים המקומיים הם להקת ה"דושבאגס" שיתארחו בפאב ה'נאפו פו' בו גם הכירו והתחברו לכדי להקת ה'קאברים' הכי מקפיצה באזור, בהופעה מלאה במסגרת הפסטיבל. יום ראשון, 11.6 החל מהשעה 23.00. הכניסה חופשית

פאב ה"נאפו פו" בעיר אשדוד נחשב לאחד מחלוצי הג'אם סשן או ה"במה הפתוחה" ומארחים זה שנים רבות, מידי ימי שני אמנים מקומיים שמגיעים לשיר, לנגן וליהנות. חברי להקת "דושבאגס" שקראו לעצמם מתישהו בהומור מוחלט "פיוזבאגס" בגלל השדרוג שעבר משקה ה'נסטי' ל'פיוזטי' יהיו ההרכב הראשון שיקיים מופע במסגרת "מדי נייט"- יוזמה חדשה של יועץ ראש העיר נאור ביטון, לשלב את חיי הלילה של העיר אשדוד עם פסטיבל מדיטרנה.

להקת ה"דושבאגס" מורכבת מניתאי כהן (22)– שירה וגיטרה, אביב "סקיפי" מיינצר (21) תופים ושירה, וגלעד צעירי (31) – בס ושירה. ניתאי ואביב מכירים עוד מימי בית הספר בגן יבנה וצעירי מתגורר בבני דרום. הם לא אשדודים אבל בילו די הרבה מזמנם בבמות הפתוחות באשדוד (נאפו פו וב"זה") ובאשקלון (בג'ק ובנשיא). החיבור נוצר שכצעירי ואביב הגיעו לבמה הפתוחה שמנהל צעירי בנאפו פו וביקש להירשם כ"אדי וודר"… ההיכרות שלהם נוצרה בגלל היכרות בביצוע שיר של פרל ג'אם ביחד.

דוש1

להקת ה"דושבאגס" עושה קאברים, שמח וחשק לרקוד- הם מבצעים שירי פופ שקיבלו עיבודים מיוחדים בגרסת רוקנ'רול- גם חדשים וגם ישנים, בשפה האנגלית, מעט עברית ואפילו בספרדית. מה שמייחד אותם זה שהם יצירתיים, קלילים, כיפיים וזורמים וגם אם נדמה לכם שהכל צפוי- שום דבר לא צפוי.

בדיוק כמו שהם עושים בבמות הפתוחות, בהופעה הם באים ליהנות ולא מחכים שמישהו יגלה אותם. ההנאה שלהם פשוט עוברת הלאה אל הקהל, הם משתחררים ונטולי מעצורים. בהופעה יש מחרוזות שהכינו והם מדלגים משיר לשיר רגע לפני שאולי נמאס לשמוע אותו. חלק מהקטע של הלהקה זו רוח השטות ומעברים חדים בין אמנים "רציניים" יותר לקלילים יותר.

דוש2

ניתאי וסקיפי יוצרים מוזיקה משלב וצעירי מצייר ומתעסק בעיצוב גרפי. סקיפי הוא בכלל מטאליסט ולניתאי יש פרויקט עצמאי של מוזיקת פולק אקוסטי עם נגיעות אלקטרונית בשם under the tree- .

ביום ראשון, 11.6 יתקיימו במסגרת פסטיבל מדיטרנה מופעים של ההרכב "בלאדינו" שיארחו את מיכה שטרית בבית יד לבנים בשעה 20.30, במשכן לאמנויות הבמה תתקיים הופעה של גורן ברגוביץ' עם "תזמורת החתונות והלוויות" החל מהשעה 21.00 וכל באי הפסטיבל וגם כאלה שלא- מוזמנים להגיע לפאב הנאפופו למופע של ה"דושבאגס" החל מהשעה 23.00 ברחוב התקשורת 5 באזור התעשייה באשדוד- הכניסה חופשית.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*