מאוורר תעשייתי

מאוורר תעשייתי

הקיץ הישראלי הופך משנה לשנה כבד יותר והוא נעשה בלתי נסבל ממש. כמעט ולא נמצא היום בית שאין בו מזגן. אך אם בבית או בחללים סגורים אנחנו יכולים לברוח מהחום הלוהט, הרי שכאשר מדובר בחללים פתוחים, שם הבעיה דורשת פתרון יצירתי.

מאוורר תעשייתי מעניק למעשה את הפתרון המושלם לכל אותם המקומות.

מי זקוק למאוורר התעשייתי?

  • גני אירועים – רבים לא מוותרים על עריכת אירוע בגן אירועים. אך ברור כי לצורך כך חובה להעמיד את התנאים המתאימים. אם מדובר בחודשי הקיץ החמים, אזי גם בשעות הערב אשר בהן נערך האירוע עדיין חובה לצנן את האזור. המאווררים התעשייתיים מסוגלים לעשות את זה בצורה הכי טובה והכי יעילה.
  • משק חי – במשקים בהם מגדלים בעלי חיים יש גם כן צורך לאוורר ולצנן את האזור. הפרות, התרנגולות, הכבשים, כל אלו סובלים גם כן מהחום העז ואם לא מצננים עבורם את השטח זו התעללות של ממש בבעלי החיים הללו. גם שם עשויים המאווררים התעשייתיים לתת את המענה המושלם.
  • עולם החקלאות – גם עולם החקלאות והצומח סובלים מהחום העז והם גם כן משוועים לפתרון כאשר הם כמובן לא יכולים להימלט מפני השמש הקופחת עליהם ללא רחם. במשקים חקלאיים מסייעים גם כן המאווררים התעשייתיים אשר אלו נותנים מענה הן מבחינת הגידולים עצמם, הן מבחינת הסיוע בהרחקת מעופפים או מזיקים שונים וכמובן שהצינון מסייע גם לעובדים במקום ולפועלים המוצאים את עצמם עמלים שעות ארוכות תחת השמש הקופחת עליהם בעוז.
  • הגברת המזגן – כאשר מפעילים מאוורר יחד עם המזגן, פעילות המזגן מתעצמת.

מאוורר תעשייתי – מאוורר עם עוצמה

חשוב לדעת כאשר באים לבחור את המאוורר התעשייתי, כי לא מדובר רק במאוורר שהוא גדול יותר ביחס למאוורר הביתי הקטן. מדובר במאוורר רב עוצמה, מאוורר שמצליח ליצור משב אוויר עוצמתי במיוחד, מאוורר אשר מצליח ליצור משב על פני רדיוס נרחב.

אין ספק כי למרות הקדמה ולמרות ההתפתחות בכל נושא המיזוג, עדיין אי אפשר לוותר על המאווררים המיתולוגיים אשר אלו מהווים במקרים רבים הפתרון היחיד מול החום העז.

צילום: bigassfans

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*