לסרי לעובדי ומתנדבי מד"א: "אתם אשדוד במלוא תפארתה"

לסרי לעובדי ומתנדבי מד"א: "אתם אשדוד במלוא תפארתה"

ד״ר יחיאל לסרי – ראש העיר במפגש עם עובדי ומתנדבי מד"א: "אתם אשדוד במלוא תפארתה"
במפגש של ד"ר יחיאל לסרי לרגל ראש השנה, הוא הודה להם על עבודתם המעניקה ביטחון לתושבי העיר בשגרה ובחירום. "אתם הראשונים להתייצב לכל אירוע לכל קריאה, תודה גדולה לכם"

במפגש נסקרה העשייה הגדולה וההתאמה של מספר מרכזי ההזנקה לעיר ההולכת ומתפתחת, תוך קיצור זמני התגובה הקריטיים להצלת חיים. כזכור, לפני כשנתיים נפתח מרכז ההזנקה נוסף ברובע יא' והצטרף לנקודת הזנקה נוספת במתחם כיבוי אש. בכך, יש לאשדוד מענה גם בצד הדרומי וגם בצד הצפוני. בגזרת רצועת חוף הים נוספו רכבי שטח 4*4 שקיצרו את זמני התגובה, המבלים והמבלות זכו לקבל טיפול מהיר יותר שבחלק מהמקרים גם הציל חיים.

ראש העיר פנה בדבריו גם למתנדבים מתנדבות, רבים מהם בני ובנות נוער, צעירים וצעירות, מבוגרים ומבוגרות. "אני מתרגש בכל מפגש מחדש. ערך ההתנדבות הוא הגבוה ביותר, אשדוד זוכה לפרסים ארציים בזכות התושבים.ות הנפלאים שיש לנו כאן, שלצד הצלת חיים גם מסייעים להביא חיים לעולם בסיוע ליולדות".

 

קליק אחד והאפליקציה של אשדוד פור יו אצלכם בנייד

 

לסרי ציין את ההתקדמות הרבה של אשדוד בתחום הבריאות עם הקמת המרכז הרפואי אסותא. "הגשמנו חלום, אשדוד נולדה מחדש עם הקמת בית החולים. אנחנו ממשיכים להיאבק כדי להגדיל את בית החולים ל-600 מיטות כדי לתת שירות רפואי אולטימטיבי לכל תושבת ותושב שלנו, וזה יקרה".

ראש העיר איחל לכולם שנה טובה והודה גם למפקד מד"א חיים קראדי, ששיתוף הפעולה איתו ועם *נחום דוד ואיגור ארטל יצר תשתית מדהימה של עבודה עם הרשות המקומית לטובת כל תושבי העיר.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*