לסרי למסיימי התיכונים: מגיע לכם חופש גדול!

לסרי למסיימי התיכונים: מגיע לכם חופש גדול!

היום יצאו בוגרי מחזור יב׳ של אשדוד לחופשה האחרונה במסגרת הלימודים. מכאן, יש שייתגייסו לצבא ויש שימשיכו לעתודה או למסלולים חלופיים, לכאן או לכאן מדובר בסיום פרק חשוב ומשמעותי בחייו של נער במדינת ישראל. אחרי שנה מורכבת, אולי הכי מורכבת שידעה המדינה התפנה גם ראש העיר לכתוב לבוגרים שסיימו אתמול את התיכון במסר מרגש:

״הבוגרים והבוגרות שלנו יוצאים היום לחופש הגדול, אחרי שנה מורכבת וקשה שבה מדינת ישראל נמצאת כבר חודשים ארוכים במלחמת תקומה מאז השבעה באוקטובר. גם החזרה לשגרה הייתה מלווה באזעקות, דאגות לקרובים, למשפחה שלוחמת ובכלל למדינת ישראל שלנו.

אתם, הנערים והנערות, הייתם ועודכם בחזית העורף העירונית, התגייסתם למשימות רבות, רצתם בין אזעקות ונתתם כל סיוע שתושבי העיר היו צריכים. הובלתם הפגות בבניינים רבים בעיר, ליוויתם קשישים, ארזתם משחקים וגם סייעתם אחד לשנייה.
הייתם הכוח חברתי המוביל של אשדוד, כזה שאנחנו המבוגרים הבטנו והתרגשנו, חיזקתם אותנו מאוד ועל כך שוב תודה.

בתוך כל הקשיים, המשכתם ללמוד, נתתם את כל כולכם כדי להצליח בלימודים. אתם עושים זאת בענק, מביאים הישגים גדולים לעיר, ממלאים את לבנו שוב שוב בגאווה גדולה.

עכשיו אתם יוצאים לחופשה והנה הבקשה שלי: תנשמו, תנוחו ותבלו. קחו אוויר ותיהנו מכל מה שיש לאשדוד להציע. אנחנו נעשה הכל כדי שיהיה לכולכם טוב כאן.״

חופשה שמחה ובטוחה!

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*