הקלה בעונשם של עמרם כנפו ויצחק דרי: 4 שנים בפועל בכלא

הקלה בעונשם של עמרם כנפו ויצחק דרי: 4 שנים בפועל בכלא

דווקא בטיימינג שמערכת הבחירות בעיצומה והפוליטיקה בראש סדר החדשות נחרצה ההחלטה של שניים מהאנשים שהיו ההורים והתומים של הפוליטיקה המקומית, 2 אנשים דומיננטיים שהתנהלו כראשי עיר עצמאיים עם גזרות אחריות מטורפות. משם, ככל הנראה באה הרעה.

אז הערעור של השניים אמנם התקבל אבל את העונש האמיתי הם כבר קיבלו, גם אם הרוויחו כסף לא כשר, כבודם העצמי ושמם ה״טוב״ לא ישרוד את הפרשה, העלבון של הסרבל הכתום לא שווה שום סכום אותו צברו, הרוויחו.

נעבור לעובדות המשפטיות והמשעממות.

ערעורו של מי שהיה סגן ראש העיר והאיש החזק בעירייה בשנות ה 2000 -2010 עמרם כנפו התקבל, במובן זה שעונש המאסר בן 5 שנים שהוטל עליו יועמד על 4 שנות מאסר בפועל, בניכוי ימי מעצרו.
גם ערעורו של יצחק דרי (מי שהיה ממלא מקום של ראש העיר צילקר והאיש החזק בעיר אשדוד בין השנים 1993 – 2008 ) על גזר הדין התקבל, במובן זה שעונש המאסר בפועל שהוטל עליו בן 6 שנים, יופחת ל-4 שנות מאסר בפועל, בניכוי ימי מעצרו. מכירת דירת המגורים של דרי וחילוט מחצית משוויה בסך 1.375 מיליון ש"ח יבוצע בעוד 12 חודשים, וזאת רק ככל שלא יעלה בידי דרי לשלם את הסכום האמור לקופת המדינה בתקופה זו.

רק היום העונש הסופי נגזר אולם יש לזכור שהעבירות שבהן הורשעו המערערים בוצעו בין השנים 2009-2004 (בעניינו של כנפו) ובין השנים 2011-2005 (בעניינו של דרי).

עמרם כנפו הגיב – "מקבל את הכרעת הדין באהבה. אני 11 שנים שבוי בתוך מערכת הצדק שטחנת לאט בישראל. לפחות אני כבר מתחיל לראות את הסוף המטורף הזה.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*