ליגה משלהן – האימהות של רעים אלופות ליגת אשדוד מעל הרשת

ליגה משלהן – האימהות של רעים אלופות ליגת אשדוד מעל הרשת

ביום חמישי 15/6 נערכו משחקי הגמר בליגת האימהות הגדולה בארץ- כדור מעל הרשת. מדובר בליגה עצמאית המנוהלת על ידי רשות הספורט העירונית אשדוד בתמיכה מיוחדת ובעידוד פיתוח ענף זה ע"י ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי. מול כ- 400 אוהדים בקהל גברה קבוצת בית ספר 'רעים' על קבוצת מקיף י"א במשחק הגמר בתוצאה 2-0 וזכתה בתואר האליפות.

השנה, ענף הכדורשת רשם שיא חדש של קבוצות, 23 במספר בהן משחקות מעל ל- 300 נשים בעוד אשתקד התחרו 21 קבוצות. בליגת כדור מעל הרשת לוקחות חלק אימהות מ- 23 קבוצות מבתי ספר שונים בעיר אשדוד, תיכונים ויסודיים ומהוות את הכוח העולה של הספורט הנשי בארץ.

בכל קבוצה ישנן בין 10-14 שחקניות כאשר על המגרש משחקות שש שחקניות מכל קבוצה. הן מגיעות לאימונים קבוצתיים ולמשחקים המתקיימים במהלך הליגה פעמיים בשבוע.

DSC_0013

הרעיון הוא שכל אמא יכולה ואין דרישות פיזיות של כושר מאתגר כדי לקחת חלק במשחקים. הליגה פחות מקצועית ותחרותית ויותר חובבנית וכיפית. הקונספט הוא אימהות המייצגות את בית הספר בו לומדים ילדיהן, אין דבר מהנה יותר מילד שמעודד את אמא שלו מהקהל וגאה בה.

בגמר ליגת הידידות גברה קבוצת שז"ר על קבוצת ארזים בתוצאה 2-0 ובמקום השלישי סיימה קבוצת מקיף  ג'. בגמר ליגת העל ניצחה קבוצת רעים את קבוצת מקיף י"א בתוצאה 2-0 במשחק שהתעלה לרמה גבוהה מאוד. במקום השלישי בליגת העל סיימה קבוצת צפרירים…

את הגביעים העניקו מר משה בוטראשוילי המשנה לראש העיר והממונה על הספורט ומר יורם אסרף מנכ"ל רשות הספורט וסמנכ"ל הרשות בני חזקיה, ניצח על כל הערב- נדב אלחרר, רכז הפעילויות ברשות הספורט העירונית.

כ 400 צופים עודדו את השחקניות באווירה צבעונית וססגונית.

ביום חמישי הקרוב 22.6, תארח העיר אשדוד את אליפות הארץ בכדורשת חופים בהשתתפות 50 קבוצות מכל הארץ. האליפות תתקיים בחוף הקשתות במתחם הספורט בו יוקמו 15 מגרשי כדורשת בחגיגה צבעונית מובטחת שבה ייקחו חלק 600 אמהות מאשדוד ומכל הארץ.

כולם מוזמנים להפנינג ספורט נשי מדהים בעוד אירוע מבית היוצר של רשות הספורט העירונית אשדוד!

צילום: רונן נג'אתי (ODERY)

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*