להקת רוקפור במופע אקוסטי

להקת רוקפור במופע אקוסטי

רוקפור מהלהקות החשובות, הבולטות והמשפיעות ביותר של ישראל מגיעה למופע באשדוד.

סדרת המופעים "מוזיקה בקלנג" מביאה אלינו את המופע האקוסטי של להקת רוקפור מהלהקות החשובות והמשפיעות בישראל בעשרים שנה האחרונות. המופע מהווה הזדמנות יוצאת דופן לחוות את מיטב שירי הלהקה.

במהלך שנות קיומה, הוציאה הלהקה מעל עשרה אלבומים שחלקם הפכו לנכסי צאן ברזל ("האיש שראה הכל", "בחזרה לשבלול", "supermarket") ושיתפה פעולה עם אמנים רבים, ביניהם: אביב גפן, נינט טייב, ירמי קפלן ועוד רבים אחרים.

בשנת 2000, רוקפור הוחתמה בחברת התקליטים האמריקאית Rainbow Quartz, קיימה מאות הופעות ברחבי ארה"ב ואירופה והופיעה לצד שמות גדולים כמו Blondie ,The B-52's ו- Dave Matthews Band. בשנה החולפת הודיעו חברי הלהקה על חזרתו של אלי לולאי, סולן הלהקה לשעבר, שעזב לפני עשור. כל הכרטיסים להופעות האיחוד נמכרו כעבור ימים ספורים והלהקה אף הופיעה לראשונה באמפי שוני שהיה מלא עד אפס מקום. במקביל הם שיחררו את 'חלקיקי אבק', שהתנגן ללא הרף בתחנות השונות והעבודה המשותפת הולידה שירים חדשים נוספים, ביניהם את "נמר של נייר", סינגל שני שגם אותו הוציאו במהלך השנה.

על הבמה נמצאים שלושה מחברי ההרכב המקורי – אלי לולאי, ברוך בן יצחק ומרק לזר, אליהם הצטרף יקי גני על הקלידים ולאחרונה גם איתמר לוי שתפס את עמדת המתופף וביחד הם הרימו מופע רוק סוחף ומרגש הכולל מגוון שירים מאלבומי הלהקה ולהיטים מהרפרטואר המוכר שכולנו גדלנו עליהם כמו; "הכעס", "חור בלבנה", "מכונת הזמן", ושירים מתוך האלבום "בחזרה לשבלול", מחווה לאלבומים המיתולוגיים של אריק איינשטיין ושלום חנוך. בין השירים: "אבשלום", "מה איתי" ועוד.

יום ה' 22.11.18  |  שעה 21:00  |   בית אריה קלנג, רח' יאיר 2  |  מכירה דרך אפליקציית אשדודית 65 ₪  |  מכירה מוקדמת 75 ₪  |  מכירה ביום האירוע 85 ₪  |  לפרטים ולרכישה: 08-9221883.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*