להיכן נעלמו השיניים התותבות

להיכן נעלמו השיניים התותבות

טלפון בהול שהגיע היום בבוקר אל המוקד העירוני, היה תחילתו של אירוע דרמטי שבו גברת מאשדוד השליכה בטעות את שיני התותבות שלה לטמון אשפה ובקול בכי ביקשה את עזרת המוקד. הירתמות מהירה ויעילה של אנשי אגף תפו"ח הביאו את הדרמה לסיום משמח והשיבו את החיוך לפני הגברת. דוגמא לשירות מסור ואיכפתי!

poubelle

באגף לשירותי ניקיון יודעים לספר על הרבה מאוד מקרים שבהם נתבקשו לסייע לתושבים שהשליכו בטעות פריטים יקרי ערך או שחשבו כי פריטים כאלה "התגלגלו" אל פחי האשפה. בין עובדי המחלקות מתועדים סיפורים על תכשיטי זהב, טבעות וצמידים יקרים, כסף ומסמכים חשובים, ספרים נדירים ומוצרי יודאיקה ואפילו דיסק-און-קי שבו מידע חשוב ביותר ובעליו לא דאג לגיבוי.

"רק בשנה האחרונה היו לנו כמה מקרים דרמטיים של אבדות שהושבו לבעליהם" אומר מנהל אגף תפוח ומשנה לראש מינהל התפעול מר דני אלגרט, כשהוא מונה כדוגמא את "טבעת האירוסין של תושבת המתגוררת בנחל קדרון ברובע י"א, מפתחות לרכב מקושט של חתן וכלה מכיכר סיגל ברובע ה', שסיימו להצטלם ונערכו לנסיעה לאולם האירועים, או מכשיר השמיעה של תושב ברחוב הרב קוק ברובע ב'". עובדי האגף מציינים בסיפוק רב כי המקרים הללו הסתיימו ב"הפי-אנד" והאבדות נמצאו, "אך יש והחיפושים מסתיימים במפח נפש" אומרים הם.

המקרה שאירע היום היה שונה ודרמטי מהאחרים. "בשעות הבוקר יצרה איתי קשר גב' מאשדוד, נסערת מאד, וסיפרה לי כי היא השליכה בטעות שיניים תותבות לטמון שמול ביתה" מספר לנו מר דוד דבש מנהל המוקד העירוני ומוסיף כי "בקול בכי גדול היא זעקה לעזרה וציינה כי עלות השיניים כ-15 אלף ₪".

מר דבש פנה מיד ליניב שטיבי ולרפי גלאנטי, עובדי האגף לשירותי ניקיון, וביקש מהם לפעול ככל שיוכלו. הללו הפעילו את עובדיהם ונאלצו לשנות את כל האופרציה הרגילה משום שמדובר בהבאת משאית ועובדי ניקיון למקום, ריקון כל תכולת הטמון ונבירה בין שקיות האשפה והפסולת. "לבסוף, בסופו של יום ולאחר מאמץ מרוכז בעיצומו של יום עבודה, מצאנו את השיניים לשמחתה ולתשואות הסקרנים שהתקבצו סביב".

מר דבש שמח להתבשר על כך מפי האישה עצמה, שמיהרה להתקשר אליו ולהביע את מלוא הערכתה ותודתה על השירות הבלתי רגיל. "תודה לכם ותודה מיוחדת לרפי על סבלנותו ושקדנותו עד למציאת האבדה" אמרה הגב' המאושרת.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*